Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj yazmak için tiklayiniz.

Gönderen : Bilim ADAMI

Merhaba degerli okurlar, edindigim bilgilere göre Cavuslu halkinin burnuna kötü kokular gelmektedir. Bu kötü kokular Akp`nin Cavuslu tesisinden gelmektedir. Demekki Cavuslu cöp tesisindeki kötü kokulara neden olan akp`dir. Akp modern bir cöp tesisi bile yapmasini bilmiyor.

Gönderilme tarihi: 18 Kasım 2017, 22:56

Gönderen : AHMET SARAÇ

Görele'de bu yıl 10.su düzenlenen Kemençe ve Horon Günleri festivalinin adının KEMENÇE VE DONDURMA GÜNLERİ olarak değiştirilmesinden yanayım. Kemençenin olduğu yerde zaten horon vardır. Burada Görele dondurmasını da tanıtmalı diye düşünüyorum.

Gönderilme tarihi: 28 Haziran 2017, 10:24

Gönderen : Bilim ADAMI

CÖP TESiSi iLE CAVUSLU HALKINA COK BÜYÜK HAKSIZLIK YAPILMISTIR: CAVUSLU HALKININ HAKLARINI HER PLATFORMDA SAVUNACAGIM. DÜNYANIN HiC BiR YERiNDE HALKI KOKULARI iLE RAHATSIZ EDEN, HALKIN iCME SULARINI ZEHiRLi CÖP SIVILARI iLE TEHLIKE ALTINA ALAN BiR CÖP TESiSiNE MÜSADE EDiLMEZ, AMA GELIN GÖRÜNKÜ CAVUSLU DA EDiLMiS: AKP HER YOLU MÜBAH SAYIYOR. GEREKiRSE BU CÖP DAVASINI AVRUPA iNSAN HAKLARI MAHKEMESINE GÖTÜRECEGIZ. CÖP SIVILARI ARITILMADAN DEREYE YADA DENiZE DÖKÜLÜRSE ER YADA GEC CEVRE KATLIAMI OLUR. CÖP SIVISI ZEHiRDiR; ALMANCASI SICKER WASSER YADA DEPONIE WASSER`DIR: BU SIVININ BiLESiMiNi INTERNETTEN BULUP BAKABILIRSINIZ. NEYMIS AVRUPA STANDARTLARINDA CÖP TESISI IMIS: BU KESINLIKLE BIR PALAVRADIR. BEN AVRUPA`DA COK UZUN YILLAR YASADIM BÖYLE ILKEL CÖP TESiSi GÖRMEDIM.

Gönderilme tarihi: 19 Haziran 2017, 02:20

Gönderen : Gercek Bilim Adami

Acil Duyuru: Bugün 16.6.2017 Ulusal Kanal da Cavuslu cöp tesisi ile ilgili bir haber yayinlandi. Cöplügün icme sularini kirlettigi yada icme sularini tehlike altina aldigi hakkinda. Hicbir kanun halkin sagligini tehlikeye atamaz. Uyduruk cet, cart curt raporlarla halkin icme sularini kirletmeye yada icme sularini zehirlemeye kimsenin hakki yoktur. Ey akp cok agir suc islediniz!!!! Bu sucun cezasini er veya gec yasal olarak cekeceksiniz. Ayrica Eynesil ve Görele halki cavuslu halkini bu cöp tesisi konusunda yanliz birakmamaliydi. Cünkü yakinda Eynesil ve Görele sahileride cöp tesisinin kirli su atiklari ile kirlenecektir.

Gönderilme tarihi: 16 Haziran 2017, 19:27

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba degerli okurlar, Dün adamin biri Giresun`da aah sis dagi aah dedi. Ben o aah sisdagi aah diyen adama bir soru sormak istiyorum. Siz sisdagini gercekten sevseydiniz eger, sis daginin deresi olan Cavuslu deresi üzerine cöp tesisi kurarmiydiniz?

Gönderilme tarihi: 14 Nisan 2017, 13:50

Gönderen : Cafer Mutlu Özkamaarslan

Merhaba degerli okurlar, Bugün kafama bir soru takildi. Soru bizim ülkemizle yani Türkiye ile ilgili degil. Kafama takilan soru Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile ilgili. Acaba Demokratik Kongo Cunhuriyeti parlementer demokratik sistemlemi yoksa baskanlik sistemi ilemi yönetiliyor? Ne alaka demeyin. Baskanlik sistemi ile yönetiliyorsa Türkiye den birileri onlari örnek almis olabilir. Bilemeyiz.

Gönderilme tarihi: 18 Şubat 2017, 15:37

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Referandumda HAYIR diyecegim. Hayir diyenleri zan altinda birakanlar, iftira atanlarda utanma yok. Ister hayir derim istersem tekrar hayir derim buna kimse karisamaz.

Gönderilme tarihi: 14 Şubat 2017, 01:05

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

BAKINIZ CÖP YERI SECIMI YAPILIRKEN SEL GIBI DOGAL AFETLERIN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKIYOR. CÖP YERI SECIMINI VE ETÜDÜNÜ IMAMLAR DEGIL KALITELI MÜHENDISLER YAPMALI!

Gönderilme tarihi: 26 Eylül 2016, 04:51

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Bayram Mesajim: ___ Serefli, dürüst, vatansever, caliskan, efendi, kul hakki yemeyen bütün vatandaslarin bayramlarini kutlarim. Onlara nice bayramlar dilerim, saglik ve mutluluklar temenni ederim. Türkiye`ye selamlar!

Gönderilme tarihi: 04 Eylül 2016, 19:16

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba Degerli okurlar, Darbeleri önlemenin en iyi yolu cocuklari ve gencleri okullarda ve üniversitelerde iyi yetistirmektir. Atatürk`ün dedigi gibi vijdani hür gönlü hür nesiller yetistirmek önemlidir. Seyhlerin dervislerin, tarikatlarin pesinden kosanlar tarikat yada cemaat müritleri ile darbeleri önleyemezsiniz. Cözüm sözde degil özde demokrasi. Cözüm Atatürk yolu. Yasin Cumhuriyet!, yasasin demokrasi, yasasin Kemalist Genclik! Görele ye selamlar.

Gönderilme tarihi: 20 Temmuz 2016, 02:28

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba degerli Okurlar, Bunlarin yaptigi dogru bir is varmi? Yani akp iktidarinin. Ben vallahi simdiye kadar hic birsey göremedim. Bunlar modern bir cöp tesisi bile yapmasini bilmiyorlar. Trabzon Camburnu cöplügü Avrupa`da "cennetteki cöplük " ismi altinda film oldu. Bütün avrupa`ya rezil ettiler kendilerini. O filmi ben izledim, o cöplükte ne ararsaniz var, hastane ATIKLARI, cöplüklere inip kalkan kargalar, ayni kargalar cay bahcelerine konuyor vs.. Simdi ayni sözde modern cöp tesisini Cavuslu`ya yapiyorlar. Güya modern cöp tesisi yapiyorlarmis. Duydugum kadariyla cöp sivilarini denize akitacaklarmis. Eger bu haber dogruysa tamamen bir cevre felaketi yasanir. Not: Camburbu cöplügü ile ilgili filmi ben birkac yil önce izledim, O cöplügün simdiki halinden haberim yok. Yüce halkim bu konulari iyi degerlendirin. Görele`ye selamlar.

Gönderilme tarihi: 23 Haziran 2016, 14:38

Gönderen : Ali Aktaş

Birkaç gün önce, TBMM den geçen bir yasa ile kaçak elektrik bedelleri meşru bir yöntem kullanılarak ama gayrimeşru bir şekilde hepimize mal edildi.. Tüketmediğimiz bir enerjinin bedelini, tıkır tıkır ödeyeceğiz hep birlikte millet olarak Peki tepki var mı tepki.... ne gezer... Necip milletimden, bir-iki tıs-fıs tepkiler geldi o kadar Ama velakin Adamın biri bence siyasi olmayan toplum nezdinde hiçbir geçerliliği bulunmayan tamamen şahsi bir fikrini açıklayarak anneliği tatmayan kadın yarımdır dedi her kafadan sesler patlak verdi TV lerde açık oturumlarda bu konu Gazete manşetlerinde öyle Sosyal medya çalkalandı bile azizim Hani şimdi Fransa'da böyle bir olay yaşansaydı desem Öyle demeyim en iyisi seni gidi pis batı hayranı derler sonra Kenya'da böyle bir olay yaşansaydı mesela ya da ilkel bir kabile toplumunda velhasıl bizim reis iyice tozutmuş her halde deyip Bizim gülme olarak adlandırmadığımız yerleriyle aile boyu gülerlerdi Tepki kaosu yaşıyoruz resmen.. Cenazelerimiz bile cenaze töreni olmaktan çıktı organize olduğu belli bir besleme grubu Muhalefet liderine musallat olmuş haya, edep, saygı hak getire... Bir muhteremin kadına nasıl baktığı, o muhterem için şahsi bir konudur ve Söyleyenin konumu ne olursa olsun Hangi ortamda söylenmiş olursa olsun ne siyasi bir ifadedir, ne de toplumsal bir konudur.. Çünkü bağlayıcı bir yanı yoktur sadece beyandan ibarettir ve en fazla kendisini bağlar ya da bayan veya kadın yakınları varsa eğer onları mahcup eder ya da kim bilir belki de gururlandırır mahcubiyet duyarlarsa, içten içe buruk bir şekilde amma da bir oduna denk gelmişim derler belki içinden ya da hiç yontulmamış bizimki der belki mahdumları veya kapasiteye göre memnun bile olmaları ihtimaldir. Toplum sanki ilgi manyağı gibi olmuş birader tepki de ona göre arabesk kıvamında şekilleniyor tepki gösterilecek konularda herkes kendi halinde Siyasetle hiç alakası olmayan konularda herkes neredeyse araya girip cevap verme, tepki koyma peşinde Allah iyiliğinizi versin demekten başka bir şey gelmiyor elden ...

Gönderilme tarihi: 23 Haziran 2016, 13:24

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Degerli Ismail Bey kardesim, Fazla üzülme, er veya gec mutlaka bir gün akp secim sandiklarina gömülecektir. Iste o gün bizim dogum günümüz olacaktir. Görele`ye selamlar. Allah Görele halkina huzur ve mutluluk versin. Amin.

Gönderilme tarihi: 22 Haziran 2016, 15:48

Gönderen : İsmail uyar

Değerli arkagaşlar iyi söğlüyorsunuzda bu AKP yine kazanıyor halka sorduğumuzda kimse AKP li değilim diyor anlamış değilim ülkemizin iyi gitmediği belli sagılarımla.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 17:25

Gönderen : Hüsamettin Abbas Hortumsevmez

Mülayim Hakyemez dogrulari söylemis. Degerli Mülayim Kardes dahasida var, Ege`de bazi Türk adalari yani bizim adalarimiz Yunanlilar tarafindan isgal ediliyormus, AKP Iktidarindan ses cikmiyor yani GIG derler halk arasinda akp den GIG cikmiyor. Bu konulari ve AKP yi yüce Türk halki degerlendirsin.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 16:29

Gönderen : mülayim hakyemez

Biz siyasette meydanlari bos birakinca sahte delikanlilar türemis. Sahte yigitler türemis. Peki biz kimiz? biz Atatürkcü, laik, demokrat, cesur ve ilerici insanlariz. Biz Türk`üz, biz caliskaniz. Biz dogruyuz. Yani Türk`üm, dogruyum, caliskanim. Peki bu sahte yigitler kimler? Mavi marmara gemimiz Akdenizde baskin yerken uzaktan kedi gibi izleyenlerdir!,Yine ayni sekilde cuval olayi oldugu zaman uzaktan kedi gibi olaya bakanlardir. Ne demisti Atamiz "Hakikatlari söylemekten cekinmeyiniz" Sahte yigitler bize rojon kesmesinler! Bilmem anlatabildimmi?. Buradan halkima selam ederim.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 00:09

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »