Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi defterine mesaj yazmak için tiklayiniz.

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba degerli okurlar, Dün adamin biri Giresun`da aah sis dagi aah dedi. Ben o aah sisdagi aah diyen adama bir soru sormak istiyorum. Siz sisdagini gercekten sevseydiniz eger, sis daginin deresi olan Cavuslu deresi üzerine cöp tesisi kurarmiydiniz?

Gönderilme tarihi: 14 Nisan 2017, 13:50

Gönderen : Cafer Mutlu Özkamaarslan

Merhaba degerli okurlar, Bugün kafama bir soru takildi. Soru bizim ülkemizle yani Türkiye ile ilgili degil. Kafama takilan soru Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile ilgili. Acaba Demokratik Kongo Cunhuriyeti parlementer demokratik sistemlemi yoksa baskanlik sistemi ilemi yönetiliyor? Ne alaka demeyin. Baskanlik sistemi ile yönetiliyorsa Türkiye den birileri onlari örnek almis olabilir. Bilemeyiz.

Gönderilme tarihi: 18 Şubat 2017, 15:37

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Referandumda HAYIR diyecegim. Hayir diyenleri zan altinda birakanlar, iftira atanlarda utanma yok. Ister hayir derim istersem tekrar hayir derim buna kimse karisamaz.

Gönderilme tarihi: 14 Şubat 2017, 01:05

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

BAKINIZ CÖP YERI SECIMI YAPILIRKEN SEL GIBI DOGAL AFETLERIN GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMASI GEREKIYOR. CÖP YERI SECIMINI VE ETÜDÜNÜ IMAMLAR DEGIL KALITELI MÜHENDISLER YAPMALI!

Gönderilme tarihi: 26 Eylül 2016, 04:51

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Bayram Mesajim: ___ Serefli, dürüst, vatansever, caliskan, efendi, kul hakki yemeyen bütün vatandaslarin bayramlarini kutlarim. Onlara nice bayramlar dilerim, saglik ve mutluluklar temenni ederim. Türkiye`ye selamlar!

Gönderilme tarihi: 04 Eylül 2016, 19:16

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba Degerli okurlar, Darbeleri önlemenin en iyi yolu cocuklari ve gencleri okullarda ve üniversitelerde iyi yetistirmektir. Atatürk`ün dedigi gibi vijdani hür gönlü hür nesiller yetistirmek önemlidir. Seyhlerin dervislerin, tarikatlarin pesinden kosanlar tarikat yada cemaat müritleri ile darbeleri önleyemezsiniz. Cözüm sözde degil özde demokrasi. Cözüm Atatürk yolu. Yasin Cumhuriyet!, yasasin demokrasi, yasasin Kemalist Genclik! Görele ye selamlar.

Gönderilme tarihi: 20 Temmuz 2016, 02:28

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Merhaba degerli Okurlar, Bunlarin yaptigi dogru bir is varmi? Yani akp iktidarinin. Ben vallahi simdiye kadar hic birsey göremedim. Bunlar modern bir cöp tesisi bile yapmasini bilmiyorlar. Trabzon Camburnu cöplügü Avrupa`da "cennetteki cöplük " ismi altinda film oldu. Bütün avrupa`ya rezil ettiler kendilerini. O filmi ben izledim, o cöplükte ne ararsaniz var, hastane ATIKLARI, cöplüklere inip kalkan kargalar, ayni kargalar cay bahcelerine konuyor vs.. Simdi ayni sözde modern cöp tesisini Cavuslu`ya yapiyorlar. Güya modern cöp tesisi yapiyorlarmis. Duydugum kadariyla cöp sivilarini denize akitacaklarmis. Eger bu haber dogruysa tamamen bir cevre felaketi yasanir. Not: Camburbu cöplügü ile ilgili filmi ben birkac yil önce izledim, O cöplügün simdiki halinden haberim yok. Yüce halkim bu konulari iyi degerlendirin. Görele`ye selamlar.

Gönderilme tarihi: 23 Haziran 2016, 14:38

Gönderen : Ali Aktaş

Birkaç gün önce, TBMM den geçen bir yasa ile kaçak elektrik bedelleri meşru bir yöntem kullanılarak ama gayrimeşru bir şekilde hepimize mal edildi.. Tüketmediğimiz bir enerjinin bedelini, tıkır tıkır ödeyeceğiz hep birlikte millet olarak Peki tepki var mı tepki.... ne gezer... Necip milletimden, bir-iki tıs-fıs tepkiler geldi o kadar Ama velakin Adamın biri bence siyasi olmayan toplum nezdinde hiçbir geçerliliği bulunmayan tamamen şahsi bir fikrini açıklayarak anneliği tatmayan kadın yarımdır dedi her kafadan sesler patlak verdi TV lerde açık oturumlarda bu konu Gazete manşetlerinde öyle Sosyal medya çalkalandı bile azizim Hani şimdi Fransa'da böyle bir olay yaşansaydı desem Öyle demeyim en iyisi seni gidi pis batı hayranı derler sonra Kenya'da böyle bir olay yaşansaydı mesela ya da ilkel bir kabile toplumunda velhasıl bizim reis iyice tozutmuş her halde deyip Bizim gülme olarak adlandırmadığımız yerleriyle aile boyu gülerlerdi Tepki kaosu yaşıyoruz resmen.. Cenazelerimiz bile cenaze töreni olmaktan çıktı organize olduğu belli bir besleme grubu Muhalefet liderine musallat olmuş haya, edep, saygı hak getire... Bir muhteremin kadına nasıl baktığı, o muhterem için şahsi bir konudur ve Söyleyenin konumu ne olursa olsun Hangi ortamda söylenmiş olursa olsun ne siyasi bir ifadedir, ne de toplumsal bir konudur.. Çünkü bağlayıcı bir yanı yoktur sadece beyandan ibarettir ve en fazla kendisini bağlar ya da bayan veya kadın yakınları varsa eğer onları mahcup eder ya da kim bilir belki de gururlandırır mahcubiyet duyarlarsa, içten içe buruk bir şekilde amma da bir oduna denk gelmişim derler belki içinden ya da hiç yontulmamış bizimki der belki mahdumları veya kapasiteye göre memnun bile olmaları ihtimaldir. Toplum sanki ilgi manyağı gibi olmuş birader tepki de ona göre arabesk kıvamında şekilleniyor tepki gösterilecek konularda herkes kendi halinde Siyasetle hiç alakası olmayan konularda herkes neredeyse araya girip cevap verme, tepki koyma peşinde Allah iyiliğinizi versin demekten başka bir şey gelmiyor elden ...

Gönderilme tarihi: 23 Haziran 2016, 13:24

Gönderen : Hüsnü Kitapsever

Degerli Ismail Bey kardesim, Fazla üzülme, er veya gec mutlaka bir gün akp secim sandiklarina gömülecektir. Iste o gün bizim dogum günümüz olacaktir. Görele`ye selamlar. Allah Görele halkina huzur ve mutluluk versin. Amin.

Gönderilme tarihi: 22 Haziran 2016, 15:48

Gönderen : İsmail uyar

Değerli arkagaşlar iyi söğlüyorsunuzda bu AKP yine kazanıyor halka sorduğumuzda kimse AKP li değilim diyor anlamış değilim ülkemizin iyi gitmediği belli sagılarımla.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 17:25

Gönderen : Hüsamettin Abbas Hortumsevmez

Mülayim Hakyemez dogrulari söylemis. Degerli Mülayim Kardes dahasida var, Ege`de bazi Türk adalari yani bizim adalarimiz Yunanlilar tarafindan isgal ediliyormus, AKP Iktidarindan ses cikmiyor yani GIG derler halk arasinda akp den GIG cikmiyor. Bu konulari ve AKP yi yüce Türk halki degerlendirsin.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 16:29

Gönderen : mülayim hakyemez

Biz siyasette meydanlari bos birakinca sahte delikanlilar türemis. Sahte yigitler türemis. Peki biz kimiz? biz Atatürkcü, laik, demokrat, cesur ve ilerici insanlariz. Biz Türk`üz, biz caliskaniz. Biz dogruyuz. Yani Türk`üm, dogruyum, caliskanim. Peki bu sahte yigitler kimler? Mavi marmara gemimiz Akdenizde baskin yerken uzaktan kedi gibi izleyenlerdir!,Yine ayni sekilde cuval olayi oldugu zaman uzaktan kedi gibi olaya bakanlardir. Ne demisti Atamiz "Hakikatlari söylemekten cekinmeyiniz" Sahte yigitler bize rojon kesmesinler! Bilmem anlatabildimmi?. Buradan halkima selam ederim.

Gönderilme tarihi: 21 Haziran 2016, 00:09

Gönderen : Abbas Hüsamettin Findiksever

Konu: AKP ve SPOR Degerli okuyucular, akp iktidari döneminde maalesef ülke olarak spordada geriledik. AKP iktidarindan önceki Milli Takimimiza bakin, birde simdiki Milli Takimimiza bakiniz!, Ayni sekilde cok basarili oldugumuz halter bransina bakiniz!, Cok basarili oldugumuz halterdede son yillarda basarilar gelmiyor. Kisaca özetlersem 2002 yilindan önceki sporsal basarilarimizla 2002 den sonraki spor faliyetlerimize bakiniz.

Gönderilme tarihi: 18 Haziran 2016, 18:36

Gönderen : mülayim hakyemez

Son yillarda ve son aylarda sürekli baskanlik sistemi tartismalari gündeme geliyor. Coni usulü baskanlik sistemi, fransiz usulü baskanlik sistemi vs.. gibi tartismalar oluyor. Ben sahsen parlementer sistemin devamindan yanayim. Oldu olacak birde Kasimpasa usulü baskanlik sistemini tartissinlar. Yahu hic gülesim yok ama KASIMPASA usulü baskanlik sisteminden baska sistem bilmez bu malum siyasiler. Ey yüce halkim siz siz olun aldanmayin bunlarin Baskanlik sistemi polemiklerine. En iyi sistem parlementer sistemdir, yani mevcut sistem. Görele`ye Avrupa`dan selamlar!

Gönderilme tarihi: 16 Haziran 2016, 02:24

Gönderen : mülayim hakyemez

Temiz bir sayfa acin buraya. Buradan halkima sesleneyim, güzel mesajlar vereyim. AKP ülkemizi yönetemiyor. Ülkemizin gercek sorunlarini ve gündemini carpitiyorlar. AKP betonlasmayi kalkinma olarak halka sunuyor. Betonlasma yani sürekli anlamsiz insaatlar kalkinma anlamina gelmez. Yeni fabriklar acilmali, üretime ömem verilmeli. Cavuslu cöp belasindan KURTARILMALI.

Gönderilme tarihi: 15 Haziran 2016, 00:07

Gönderen : Ali Yıldız

www.samsunhaber.biz olarak Sitenizi beğenerek takip ediyoruz.

Gönderilme tarihi: 02 Mayıs 2016, 21:34

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »