Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


CHP'li Tığlı: “Şehit Haberleri Gelmesin, Analar Ağlamasın”


Açıklama: Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun İl Başkanı Necati Tığlı ve CHP Giresun İl Teşkilatı Üyeleri; CHP Keşap İlçe Teşkilatı’nın yeni binasının açılışında bir araya geldiler.
Kategori: Siyaset
Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2016
Geçerli Tarih: 22 Ekim 2018, 15:18
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=9936


CHP İl Başkanı Tığlı, açılışta yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Bugün CHP Keşap İlçe Teşkilatımızın yeni binasının açılış törenini gerçekleştirdik. Her geçen gün yenilenen, büyüyen partimiz hiç kuşkusuz iktidara hazırlanıyor.

Ülkemizde yaşanan olumsuzluklara baktığımızda, ülkemizi huzura kavuşturacak tek parti Cumhuriyet Halk Partisi’dir. Ben CHP İl Başkanlığı görevine başlayalı 3 ay oldu. Ve bu zaman zarfında bu ikinci parti binası açılışımız, ayrıca gecikmiş Bulancak İlçe Kongremizi yaptık. Ve yine yönetici arkadaşlarımla pek çok ilçemizi ziyaret ederek ilçe yöneticilerimizle, partililerimizle buluştuk. Çalışmalar hakkında, yörenin sorunları hakkında bilgi paylaştık. Ziyaret edemediğimiz az sayıda ilçemiz kaldı, önümüzdeki günlerde oraları da ziyaret edeceğiz. Bunları anlatmamın sebebi; önceliğimizi kendi içimize verdik. Birlik ve beraberliği sağlamaya, birbirimizle kenetlenmeye özen gösterdik. Dimdik ayakta olalım ki, mücadelemizi daha azimle, kararlılıkla sürdürelim istedik.

Türkiye hiç olmadığı kadar sorunlar yumağı içinde. Ülkeyi 14 yıldır yöneten AKP iktidarı gerçekten de ülkemizi kaosa sürükledi. Nereden baksanız tutarsızlık var. Ekonomik sorunlar çığ gibi büyürken, çatışmalar can yakıyor. Bakınız ilimize de yeniden sıklıkla şehitlerimiz geliyor. Analar ağlıyor yine… Halkımız emin olun AKP’den umudunu kesti. MHP kendi içinde karıştı, HDP ise kendine has siyasetini sürdürüyor. Bu ülkenin huzuru, mutluluğu, insanlarımızın insanca yaşaması için gerçekten de CHP iktidarına ihtiyacı var. Halkımız bizden bunu bekliyor.

İlçe ziyaretlerimizde halkımızla da buluşuyor, kuşkusuz görüş alış verişinde bulunuyoruz. Bıçak kemiğe dayanmış durumda. Çocukları işsiz, fındık para etmiyor, analarımız askerdeki çocukları için elleri yüreklerinde bekliyorlar.

Sorunlarımız saymakla bitmiyor. Bu sorunları çözecek olan tek adres; CHP’dir. Bizlere çok görev ve sorumluluk düşüyor. El ele verip, omuz omuza mücadelemizi kararlılıkla sürdürmeliyiz. Açılışlarımız bizler için umuttur, mücadelemizin somutlaştığı mekânlardır. Atatürk’ün kurduğu partimiz bünyesinde laik-demokratik Türkiye’yi yaşatmak bizlerin boynunun borcudur. Bu duygu ve düşüncelerle sizleri bir kez daha saygı ve sevgi ile selamlıyor, CHP Keşap İlçe Teşkilatı’na başarılar diliyorum.”kerasushaber.net

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster