Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Çotanak Arena Projesi’nde, Dev Çotanaklar Unutuldu!


Açıklama: AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali TÜTÜNCÜ, Giresun gündemini uzun süre meşgul eden ve son birkaç aydır da gündeme gelmeyen Çotanak Arena Projesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 06 Nisan 2016
Geçerli Tarih: 19 Aralık 2018, 07:00
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=9895


Başkan TÜTÜNCܒnün yaptığı açıklamada Yeşil Giresun Belediyespor’un ihtiyacı olan Kapalı Spor Salonu’ndan bahsedilmemesi dikkatlerden kaçmazken; ‘Yeşil Giresun Belediyespor hangi şehrin takımı?’ soruları sorulmaya başlandı.

Yeşil Giresun Belediyespor’un (Dev Çotanaklar) yetim evlat muamelesi gördüğü proje hakkında açıklama yapan AKP Giresun İl Başkanı Hasan Ali TÜTÜNCÜ, şu bilgileri paylaştı:

“Giresun’un bir rüyası daha gerçek oluyor. 15 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 14.30’da ‘Çotanak Arena ve Olimpik Kapalı Yüzme Havuzu’ ihaleye çıkıyor. Başından sonuna kadar her aşamayı adım adım takip eden, tedavi sürecinde dahi ilgisini esirgemeyen Grup Başkanvekilimiz Nurettin Canikli başta olmak üzere, emeği geçen milletvekillerimize, teşkilatlarımıza ve büyük Giresun halkına teşekkür ediyorum.”kerasushaber.net

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster