Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


ULUSLARARASI KATILIMLI 7. ÖZÜRLÜLER VAKFI KONGRESİ


Açıklama:
Kategori: Köşe Yazarları
Eklenme Tarihi: 18 Kasım 2012
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 18:03
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/yazar.asp?yaziID=5758


Özürlüler Vakfı, Uluslararası katılımlı 7. Özürlüler Vakfı Kongre ve Sosyal Etkinliğini  5-6 Nisan 2013 tarihleri arasında İstanbul, Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi’nde gerçekleştirilecektir.

Özürlü bireylerin toplumsal yaşama katılımı, günlük yaşam faaliyetlerini kolaylaştırmak ve insan hakları içerisinde özürlü vatandaşların da haklarını tanıma ve elde etme yetkisinin yanı sıra özürlü bireylerin sorunlarının gözden geçirilerek ülkemizdeki sorunlarının tartışılacağı, çözüm ile birlikte önceliklerin saptanacağı, ulusal ve uluslararası uzmanların deneyimlerinin paylaşılacağı bu önemli kongrenin başkanlığını İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Arzu RAZAK ÖZDİNÇLER yapmaktadır.

Bu seneki kongrenin ana teması “Yaşam Hakkı: Eşit Haklar ve Fırsatlar” olarak karar verilmiştir. Hazırlanan afişler birçok üniversiteye asılacak ve kongreye kişiler davet edilecektir. Desteklerinizi ve kulaktan kulağa yayımlarınızı bekliyoruz. :)


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster