Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Bursa'da Giresunlular Coşkusu!


Açıklama: Öncülüğünü Bursa Giresun Espiyeliler Derneği yaptığı Karadenizliler, Giresunlular, Espiyeliler birlik ve beraberlik gecesi Bursa Atatürk kapalı spor salonunda gerçekleşti.
Kategori: Magazin
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2008
Geçerli Tarih: 16 Aralık 2018, 17:52
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=540


Sunuculuğunu Gurbetçi Çotanaklar üyesi Özgün GEDİK, Giresun' lu Sanatçımız Erdoğan EROl’ un yaptığı ve Tempo Tv den canlı yayınlanan, geceye yaklaşık 6000 dolayında hemşerimiz ve Siyasiler yoğun ilgi gösterdi. Giresunlu Sanatçılarımız Kıymet Kurt, Ahmet Akgün, Ahmet Yahşi, Erdoğan Erol, Sırrı Öztürk ve Mustafa Küçük’ün söylediği türküler ile konuklar büyük stres attılar.

Özellikle geceye Bursa' da kurulu bulunan Giresunspor taraftar grubumuz Gurbetçi Çotanakların yoğun ilgi göstermesi ve giydikleri Giresun spor formaları ile yeni nesile Giresunspor sevgisini aşıladılar.Ayrıca yaptıkları tezahüratlarla Bursa Atatürk Kapalı Spor salonunu adete stadada çevirdiler. Bunun yanında Başkanlıları Mustafa KUŞ tarafından görev dağılımı yapan Gurbetçi Çotanaklar Giresunspor' u daha iyi desteklemek için aralarına yeni simaları kattılar.

Geceye katılanlar arasında Bursa Milletvekilleri Ali Kul, Kemal Demirel, Bursa Eski Milletvekili Giresunlu Hemşerimiz Zafer Hıdıroğlu, Osmangazi Belediye Başkanı Recep Altepe, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin, Emek Belediye Başkanı Yakup Aktaş, Bursa Giresunlular Dernek Başkanı Av. Murat Toker, Giresun Dernekler Birliği Başkanı Halil KÜTÜK, Bursa Büyükşehir Bld. Meclis Üyesi Hüseyin Güvendi ve Akparti Osmangazi Belediye Başkanlığı aday adayı Giresunlu hemşerimiz Abdurrah Tığ, siyasi parti temsilcileri ve Bursa' daki Giresunlular yer aldı.

Bursa Espiyeliler Dernek Başkanı Selahattin Aydın yaptığı konuşmada, söyleyecek söz bulamadığını belirtirken, bu gecelerinde kendilerini destekleyen ve yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti ve dernek çalışmalarının bundan sonrada daha aktif olarak devam ettireceklerini dile getirdi. Başkan Aydın Espiyeliler olarak yeni bir kampanya başlattıklarının altını çizerken, yönetimdeki arkadaşlarımızdan söz aldık herkes bir metre kare yer alacak ve bu kampanyaya tüm hemşerilerimizin katılmasını istiyorum dedi.


Haber: Erdal Avcı
Fotoğraflar : Ahmet Yılmaz
 Görele Ekspres
Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster