Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Yeni Hoca, Yeni Kadro


Açıklama: Giresunspor'da yeni sezon öncesinde ilk iş olarak teknik kadro belirlenecek ve sonrasında transferler gerçekleştirilecek.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 03 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 13 Kasım 2018, 08:21
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10601


Çotanaklar yine büyük hedeflerin peşinde koşacak.

Giresunspor Yönetimi kısa bir süre içerisinde yeni sezonun planlaması için kolları sıvazlayacak. 17 futbolcusu ile sözleşmesi sona eren Yeşil-Beyazlılar’da yeni teknik patronun kimin olacağının netleşmesinin ardından iç transferde kalmasını isteyeceği oyuncularla masaya oturacağı kaydedildi. Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul; “Bir sezonun yorgunluğu var. Oyuncularımız da memleketlerine gitti. Ne olur, neler yaşanır bununla ilgili bir şey söylemek için çok erken” diye konuştu.

HEDEF SÜPER LİG OLMALI

Giresunspor’un 8 sene mücadele ettiği TFF 1. Lig’de en başarılı sezonunu geçen sezon geçirdiğini ifade eden Başkan Yardımcısı Özkul; “Bu ligdeki en yüksek puanımızı topladık ve ilk kez Play-Off oynama hakkını elde ettik. Giresunspor her geçen gün daha da büyüyor ve yeni sezondaki hedef mutlaka Spor Toto Süper Lig’e yükselmek olmalı. Bu sene lig erken başlayacağından bir süre sonra çalışmalarımıza başlayacağımızı sanıyoruz. Giresunspor yine büyük hedeflerin peşinde koşmak için yola çıkacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın” dedi.

Haber: www.spor28.com

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster