Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Sabiha Serin'den Özel Görele Açı Temel Lisesi'nde Söyleşi


Açıklama: Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği (SIYŞAD) Kurucu Başkanı, şair ve araştırmacı yazar Sabiha Serin Özel Görele Açı Temel Lisesi'nde söyleşi yaptı. Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği Kurucu Başkanı, şair ve araştırmacı yazar Sabiha Serin, 27.03.2017 günü Özel Görele Açı Temel Lisesi'nde söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.
Kategori: Kültür / Sanat
Eklenme Tarihi: 02 Nisan 2017
Geçerli Tarih: 20 Ekim 2018, 09:03
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10520Sabiha Serin, genç kuşaklara " Kitap okuma alışkanlığı kazandırma, Şiir seslendirme ve şiir yazmadaki kurallar ve Şiirlerle şarkı sözleri arasındaki farklar"  konulu söyleşi sonrası, içerisinde yazdığı 46 adet şarkı sözünün yer aldığı (bunların bir çoğu TRT repertuarına kabul edilmiştir) KARTANELERİ adlı  ikinci şiir kitabını öğrenciler için imzaladı.

Serin, Kütüphaneler Haftası kapsamında amacının okumanın ve hatta yazmanın teknoloji sayesinde herkesçe unutulmak üzere olduğunu ve bundan duyduğu endişe sebebiyle de genç kuşaklara kitap okumayı sevdirmek ve kitap okumanın faydalarını anlatmak olduğunu söyledi.

Sabiha Serin, oldukça ilgi gören etkinlik için emeği geçen Özel Görele Açı Temel Lisesi Okul Müdürü Adem Bektaş'a, öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Görele Ekspres ailesi olarak bizler de bu güzel söyleşi ve imza gününde emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz.
Haber: Görele Ekspres

Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster