Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Giresunspor'da Hedef İlk 6


Açıklama: Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, hedeflerinin sezonu ilk 6’da bitirmek olduğunu söyledi.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 07 Şubat 2017
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2018, 12:02
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10419


Giresunspor Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, Giresun Basınına Yaptığı açıklamada “Devreye girdiğimizde play off’u konuşuyorduk. Hedefimizi play off olarak lanse ediyorduk. Ancak ikinci yarıda aldığımız seri galibiyetler bizim yeniden hedefimizi belirlememizi sağladı. Play offu konuşurken, şimdi neden ilk iki olmasın diyoruz. İlk yarıyı geride bıraktık. İkinci yarıya hem daha iyi hazırlandık, hem de kadromuzda revizyona giderek güçlendirdik. İkinci yarıya daha iyi başladık. İlk 3 maçımızı kazandık. Bu da bizi ilk ikiye yaklaştırdı. Şuanda lider Göztepe ile aramızda 5 puan fark var. Devre arasına girdiğimizde o haftaki liderle olan Göztepe ile olan puan farkımız 10’du. Bugün beşe indirdik. Puan farkını hızla eritiyoruz” dedi.

“Devreye girdiğimizde play offu konuşuyorduk.” diyen İbrahim Özkul, “Hedefimizi play off olarak lanse ediyorduk. Ancak ikinci yarıda aldığımız seri galibiyetler bizim yeniden hedefimizi belirlememizi sağladı. Play off’u konuşurken, şimdi neden ilk iki olmasın diyoruz. Gelecek haftalarda daha da başarılı sonuçlar alarak ilk iki şansımızı sezon sonuna kadar sürdüreceğiz. Hafta hafta ilerleyeceğiz. Maç maç gideceğiz ve başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

Önlerinde zorlu bir Şanlıurfaspor maçı olduğunu kaydeden Başkan Yardımcısı İbrahim Özkul, “Ligde çok iyi hava yakaladık. Bu seriyi Şanlıurfaspor maçında da devam ettirmek ve zirveye biraz daha yaklaşmak istiyoruz. Şanlıurfaspor maçına en iyi şekilde hazırlanarak rakibimizi evine eli boş göndereceğiz. Taraftarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Zorlu bir sürece giriyoruz. Bu meşakkatli ve zorlu süreçte en büyük destekçimiz taraftarımız olacaktır. Yeşil beyazlı taraftarlarımızı yanımızda görmek istiyoruz. Bizleri yalnız bırakmasınlar. Pazar günü oynayacağımız Şanlıurfaspor maçıyla birlikte kalan haftalardaki maçlarımızda tribünleri doldursunlar ve takımlarına gereke tüm desteği sağlasınlar. Birliktelikle bu zorlu maçtan 3 puanla ayrılacağımıza inancımız tam” diye konuştu.


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster