Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Fakülte kapanmayacak, aksine daha da gelişecek.


Açıklama: GÜ rektörü Prof.Dr.Cevdet Coşkun "Son zamanlarda yerel basında çıkan Fakülte yapanıyor" haberlerinin doğru olmadığını ifade etti.
Kategori: Eğitim
Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2016
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2018, 13:05
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10287


GÜ rektörü Prof.Dr.Cevdet Coşkun  Görele Güzel Sanatlar Fakültesinde yapılan toplantıda "Son zamanlarda yerel basında çıkan "Fakülte yapanıyor" haberlerinin doğru olmadığını ifade ederek, dönümüzdeki dönemde daha fazla bölümler açılarak, hem fakültenin hem de yüsek okulun gelişeceğini söyledi.

Bu konuda bir açıklama yapan Görele Belediye başkanı Av.Tolga Erener "Görele Güzel Sanatlar Fakültemizde yapılan toplantı ile rektörümüz açık bir şekilde kapatma olayının hiçbir zaman gündeme gelmediğini ve gelmeyeceğini, hatta aktarılan ödenek ve eklenen kadro ile emsallerine göre çok daha fazla yatırım yapıldığını beyan etti. Kendisine ilçem adına teşekkür ederim. Bundan sonra tüm Görele birlik ve beraberlik içinde okullarımıza destek olmaya devam etmeliyiz. Bütün bunlara rağmen hâlâ kapatılacak veya başka konularda polemik yapılacaksa, onlara artık yapacağımız birşey yok. Dedikoduya ve fitneye ayıracak vaktimiz de yok. Söz artık milletin." dedi.www.gorele.gen.tr


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster