Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


Görele Lisesi Mezunları Bir Araya Geliyor


Açıklama: Görele Lisesinin 40. kuruluş yılı nedeniyle 2006 yılında da Görele’de okulumuzda düzenlediğimiz toplantılarda dönemin öğretmenleri ile yıllardır bir araya geliyor.
Kategori: Kültür / Sanat
Eklenme Tarihi: 20 Ekim 2016
Geçerli Tarih: 22 Ekim 2018, 15:18
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10218


Görele Lisesinin 40. kuruluş yılı nedeniyle 2006 yılında da Görele’de okulumuzda düzenlediğimiz   toplantılarda  dönemin öğretmenleri ile yıllardır bir araya  geliyor.

Bu konuda bir davet yapan Görele Lisesi Mezunları Topluluğu Tertip Komitesi;

               Sevgili  Arkadaşımız,

  Görele Ortaokulu ve Lisesi  ilk beş yıl (1969-1973 ) mezunları olarak 1988  yılından  beri her yıl KASIM AYININ SON HAFTASINDA aralıksız olarak  İstanbul’da ve ayrıca  Lisemizin 40. kuruluş yılı nedeniyle 2006 yılında da Görele’de okulumuzda düzenlediğimiz   toplantılarda  dönemin öğretmenleri ile yıllardır bir araya  geliyoruz.Bu yılda  26  KASIM 2016 Cumartesi   yine  İTÜ MAÇKA KAMPÜSÜ SOSYAL TESİSLERİ’ndeyiz.Bizlerden sonra da bu bayrağın taşınabilmesi için genç mezunlarımızda birkaç yıldır bu etkinlikte çoğunlukla yer  almaktadır. Lütfen dönem arkadaşlarınıza ulaşmaya çalışınız, toplantımızdan haberdar olmalarını sağlayınız. Ve en önemlisi  tertip komitemizi veya temsilci arkadaşlarımızı birini  toplantı öncesi arayarak izdihama sebebiyet vermemek için MUTLAKA REZERVASYON yaptırmanızı  , bilhassa  rica ediyoruz.Toplantımızda buluşmak  ümidiyle……


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster