Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


GSF Kapatılmayacak


Açıklama: AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Giresun Üniversitesine bağlı Görele Güzel Sanatlar Fakültesi’nin daha da gelişmesi için gereken tüm desteği vereceklerini söyledi.
Kategori: Eğitim
Eklenme Tarihi: 20 Eylül 2016
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2018, 12:02
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10184


Milletvekili Öztürk, gazetecilere yaptığı açıklamada, kamuoyunda fakültenin kapatılacağı yönündeki söylemlerin doğru olmadığını belirtti.

Fakültenin kapatılmasının asla söz konusu olmadığını, aksine yeni bölümler ve akademik personel alımı yaparak daha da güçlendirilmesini sağlayacaklarını aktaran Öztürk, şöyle konuştu:

“Kesinlikle fakültenin kapatılması veya bir bölümünün başka yere taşınması asla söz konusu değildir.  Bunlar sadece asılsız iddialar. Aksine burayı daha da geliştireceğiz. Yeni bölümler açacağız, yeni akademik personeller alacağız. Verilmiş bir şeyin geri alınması söz konusu değildir.”

ÖZTÜRK DOĞANKENT’TE

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk, Doğankent ilçesini ziyaret ederek AK Parti teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Öztürk, ilçe binasında gerçekleştirilen törende partililerin ve ilçe halkının bayramını kutladı, kendileriyle bir süre sohbet etti.

Burada bir konuşma yapan Öztürk, milletin, Türkiye’nin sigortası olduğu belirterek, ülkede oynanmak istenen oyunlara müsaade etmediğini söyledi.

Daha sonra Doğankent Belediyesini ziyaret eden Öztürk, Belediye Başkanı Haşim Birol Tekin ile bir süre sohbet etti.


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster