Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster


“40 Yıllık Özlem Son Bulacak”


Açıklama: Giresunspor Başkan Yardımcısı Mehmet Kazancıoğlu, gelecek sezon Giresunspor'un hedefinin Süper Lig olduğunu söyledi.
Kategori: Spor
Eklenme Tarihi: 08 Haziran 2016
Geçerli Tarih: 15 Kasım 2018, 20:05
Site: Görele Ekspres - Giresun - Görele Ulusal Haberleri
URL: http://www.goreleekspres.com/haber/haber_detay.asp?haberID=10052


Kazancıoğlu; "Süper Lig’e yükselmek için güçlü bir Yönetim, güçlü bir bütçe ve güçlü bir kadro ile sezona gireceğiz. Geçen sezon yarım kalan işi, Giresunlu'nun 40 yıllık özlemine 2016-2017 sezonunda son vereceğiz" dedi.

Kazancıoğlu, yaptığı açıklamada, Yönetim Kurulu olarak önceki gün yaptıkları toplantıda devam etme yönünde karar aldıklarını anımsattı.

Gerekli desteği hem mülki amirlerden, hem de Giresun kamuoyundan aldıklarını vurgulayan Kazancıoğlu; "Bu şartlar altında görevden kaçmak olmazdı. Yönetim olarak oturduk ve devam kararı aldık" diye konuştu.

4 yıldır görevde bulunan yönetimin tüm gayreti gösterdiğini ve Giresun halkına büyük mutluluklar yaşattıklarını vurgulayan Kazancıoğlu, şöyle konuştu:

"Kapanmak üzere olan bir kulüptü Giresunspor. Biz bu kulübü o şartlarda aldık ve bugünlere getirdik. Hem sportif, hem de ekonomik başarılar elde ettik. Geçen sezon Play-Off’u son anda kaçırdık. Ama sonuna kadar savaştık."

Kongrede aday olacaklarını, yeniden görev alacak olmalarının sorumluluklarını artırdığına işaret eden Kazancıoğlu, şunları ifade etti:

"Yönetim olarak 4 yıldır çok zor şartlar altında görev yapıyoruz. Giresunspor sevdamız, Giresun aşkıyla her şeye katlandık. Allah'a şükürler olsun bugüne kadar da sağ salim bu gemiyi limana getirdik. Şimdi önümüzde yeni bir süreç var. Geçen sezondan elde edilen sonuç Giresun kamuoyunun beklentilerini yükseltti. Bu durum bizim omuzlarımızdaki yükü, sorumluluğu artırdı."

Beklentilerin farkındayız. Bunlara cevap vermek için gecemizi gündüzümüze katarak mücadele edeceğiz. Süper Lig’e yükselmek için güçlü bir Yönetim, güçlü bir bütçe ve güçlü bir kadro ile sezona gireceğiz. Geçen sezon yarım kalan işi, Giresunlu'nun 40 yıllık özlemine 2016-2017 sezonunda son vereceğiz. Umarım her şey istediğimiz gibi gelişir.

Giresunspor Başkan Yardımcısı Mehmet Kazancıoğlu, önceliklerinin 19 ya da 26 Haziran'da yapılacak olan Olağan Genel Kurul olduğunu söyledi.

Kazancıoğlu; "Yönetim Kurulu toplantımızı yaptık. Geçen sezon ve önümüzdeki sezonu değerlendirdik. Başkanımız bize yaptığı görüşmelerle ilgili izlenimlerini aktardı. Karar aldık ve devam edeceğiz. Şimdi gelecek sezon için hazırlanıyoruz. Önümüzde bir Kongre süreci var. Önceliğimiz Kongre. Önümüzde 2 haftalık bir süreç var" dedi.

Kongre öncesi teknik direktör ve transfer konularını ikinci planda bıraktıklarını vurgulayan Kazancıoğlu; "Ligin başlamasına 2 ay var. Zamanımız var yani. O nedenle aceleci değiliz. Öncelikle Kongremizi tamamladıktan sonra teknik direktör ve oyunculara yöneleceğiz. Tekrar ifade ettiğim gibi hoca ve oyuncu konusunda kesinlikle acele edilmeyecek. Futbolcu transferleri hocadan daha önce olabilir. Camia merak etmesin bizim en iyisini yaptığımız işler bunlar. Bu senede Giresunspor’a yakışır bir kadro kuracağız. Öncelikli hedefimiz Play-Off. Daha sonra da bir üst lig. Yeni sezonda Giresunspor’u Süper Lig’e taşıyacak hangi sıralama varsa oraya talibiz. Hata yapmama adına titiz davranacağız" ifadelerini kullandı.kerasushaber.net


Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat | Resimleri Göster