Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
GÖRELE’DE TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER- ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI
23 Mart 2019, 11:13

GÖRELE’DE TÜRKİYE HARP MALULÜ GAZİLER- ŞEHİT, DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ BİNASININ AÇILIŞI YAPILDI

Görele Belediyesi tarafından hayata geçirilen Türkiye Harp Malulü Gaziler- Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Görele Temsilciliği Binasının açılışı yapıldı.


Kumyalı Mahallesinde açılışı yapılan Türkiye Harp Malulü Gaziler- Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Görele Temsilciliği Görele’nin yanı sıra Tirebolu, Eynesil, Çanakçı ve civar hizmet vereceği bildirildi.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, ilçe için büyük bir eksiklik olan önemli bir kuruluşunun temsilcilik binasının açılışını yapmaktan ayrı bir mutluluk duyduğunu söyledi.


Belediye olarak hizmetlere hız kesmeden devam ettiklerini belirten Belediye Başkanı Erener, “Türkiye jeopolitik konumundan dolayı her zaman savaşan bir ülke olmuştur ve her zaman savaş mağduru insanlarımız vardır. Öncelikli amacımız birlik ve beraberliğimizi sağlayarak, açılışını yaptığımız Türkiye Harp Malulü Gaziler- Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Görele Temsilciliğine destek olmak olmalıdır. Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmalıyız. Görele için önemli bir adım daha attığımıza inanıyorum. Ben bu binada emeği gecen herkese teşekkürlerimi sunuyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize uzun ömürler diliyorum” dedi.


Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ise, “Büyük bir fedakarlıkta bulunarak böyle bir projeyi hayata geçiren Belediye Başkanı Tolga Erener’i canı gönülden kutluyorum. Şehitlerimiz, gazilerimiz ve onların ailelerine ne yapsak azdır. Şehitlerimizin emaneti aileleri ve gazilerimiz için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz. Devlerimizin şefkatli elinin onların yanında olduğunu onlara hissettirmeye çalışıyoruz” dedi.


AK Parti Giresun Milletvekilimiz Cemal Öztürk, “Şehit yakınları ve gazilerimiz bize bir emanettir. Millet ve devlet olarak onlara sahip çıkmakta boynumuzun borcudur. Hepimiz sizlerin yanınızdayız, destekçisiyiz, duacınızız, ne istiyorsanız devletimiz onu karşılamakla görevlidir. Görele’nin yanı sıra Tirebolu, Eynesil, Çanakçı ve civardaki şehit ailelerine ve gazilerimize hizmet verecek olan bu önemli kuruluşun açılmasında büyük emekleri bulunan Görele Belediye Başkanı Tolga Erener ve Görele Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Kaynak : Görele Belediyesi Basın Yayın...

Haberi Ekleyen: Mehmet Rıza Aksu

Bu haber 699 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Görele

ÇAVUŞLU DA ÇÖP TESİSİ ZULMÜ BAŞLAYALI BÖLGE HALKI PERİŞAN

ÇAVUŞLU DA ÇÖP TESİSİ ZULMÜ BAŞLAYALI BÖLGE HALKI PERİŞAN İlk çöplerin toplanarak adına tesis dedikleri taş ocağının dibine kurulan konteyner yapılarına dökülen çöplerin ard...

GÖRELE’DE FINDK 16.00 TL

GÖRELE’DE FINDK 16.00 TL 16.00 TL fındık

BAŞKANIMIZDAN SOKAK HAYVANLARINA ARAÇ TAHSİSİ

BAŞKANIMIZDAN SOKAK HAYVANLARINA ARAÇ TAHSİSİ Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener tarafından hayvanların ‘Görele Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Evi’ne taşınm...

ÇAVUŞLU DA PARK HALİNDEKİ ARAÇ ALEV ALEV YANDI

ÇAVUŞLU DA PARK HALİNDEKİ ARAÇ ALEV ALEV YANDI Çavuşlu beldesinde Park halindeki araç alev alev yandı. Görele ilçesi Çavuşlu beldesinde akşam saatlerinde park h...

Görele'ye Rot-Balans Servisi Açıldı

Görele'ye Rot-Balans Servisi Açıldı Görele'de Oto Sanayi Sitesinde Rot-Balans Servisi Açıldı

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »