Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Görele Tic. Lisesi Mezunları buluştu
14 Ocak 2010

Görele Tic. Lisesi Mezunları buluştu

"Görele Ticaret Lisesi Mezunları Anılara Yolculuk" gecesi Ekrem Kefal başkanlığında, editörümüz Cem Bayraktar'ın da içinde bulunduğu yönetim kurulunca organize edildi.

Görele Ticaret Lisesi mezunlarının buluşup kaynaştığı ve birlik içinde bulunduğu “Anılara Yolculuk” adı ile düzenlenen organizasyon, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Küçük Çamlıca – İstanbul’da gerçekleştirildi.
9 Ocak 2010 Cumartesi günü 18.00 – 24.00 saatleri arasında gerçekleştirilen organizasyona yoğun bir katılım oldu. Katılımcılar yine unutulmaz bir gece yaşadı. 
“Görele Ticaret Lisesi Mezunları Anılara Yolculuk” gecesi Ekrem Kefal başkanlığında, editörümüz Cem Bayraktar’ın da içinde bulunduğu yönetim kurulunca organize edildi.
Gecede yönetim kuruluna, öğretmenlere ve editörümüz Cem Bayraktar’a katkılarından ötürü plaket verildi.
 
 
 
Cem Bayraktar plaketini Seyhan Çağlar Emen’den aldı.
 
 
 
Cem Bayraktar 3 yıl öğretmenliğini yapan Nuran Kala Akdağ’a gecenin anısına plaket verdi.
 
 
 
Kral Karadeniz Tv ekranlarından canlı olarak yayınlanan gecede, kemençeli eğlence, horonlar, karşılamalar ve çeşitli etkinlikler yer aldı. Programa, sanatçılarımızdan İbrahim Can, Naci Keskin, Hamit Çiçek ve çok sayıda davetli katıldı.
Ticaret Liseliler’in yanı sıra Görele’den gelen ve İstanbul’daki Görelelilerin de bulunduğu gecede, Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Zafer Tahmaz, okul hocalarından Kemal Özal, Kemal Kasım, Mukaddes Kural, Hacı Emin Bayrak, Nuran Kala Akdağ, Turan Bilge, Hüseyin Çakıcı, Seyhan Çağlar Emen, Hüsnü Girgin, Mehmet Kır, Ferit Gülal ve Muhammet Çiğdem katıldı.
 
 
Ekrem Kefal: “İyi ki Görele Ticaret Liseliyiz…”
Yönetim kurulu üyelerinin sırayla tanıtıldığı gecede, organizasyon başkanı Ekrem Kefal yaptığı konuşma ile yoğun alkış aldı.
Kefal; ”Zaman insanoğlunun belki de hükmedemediği, kontrol edemediği tek güçtür. Biz istesek de, istemesek de, hazır olsak da olmasak da zaman kendi bildiğince akıp gider. Bu çaresizlik karşısında belki de yapabileceğimiz tek şey onu doğru değerlendirmek ve hakkını vererek yaşamaya çalışmaktır. Dolu dolu, mutlu ve huzurlu yaşamaktır, İçinde bulunduğumuz anın tadına varmak, geriye dönüp baktığımızda iyi ki de yapmışım, yaşamışım diyebilmek! İşte benim de tüm Görele Ticaret Lisesi Mezunlarının da ortak noktası bu duygudur. İyi ki Görele Ticaret lisesinde okumuş, iyi ki o güzel günleri, anları, anıları paylaşmışız” şeklinde konuştu.
Mutlulukları ve duyguları gözlerinden okunan mezunlar, bir sonraki organizasyonda buluşmak için sözleştiler.
 
CEM BAYRAKTAR .sofuogullari.com
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  

Haberi Ekleyen: Mehmet R. Aksu

Bu haber 2103 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

Kültür / Sanat

Peygamberimiz Hz. Muhammed'e Sevgi Programı

Peygamberimiz Hz. Muhammed'e Sevgi Programı MAKEDONYA Kalkandelen (Tetova) da bulunan KALKAN Eğitim Kültür ve Sanat Derneği PEYGAMBERİMİZ HZ.MUHAMMED’E SEVGİ P...

Yöresel Yemek Yarışması

Yöresel Yemek Yarışması Giresun Valiliği GİRTAB(Turizm Altyapı Hizmet Birliği) tarafından koordine edilen Ekoturizm Köyleri turizm ile ilgi...

Valimiz Hasan Karahan Görele Dondurmasını Çok Sevdi

Valimiz Hasan Karahan Görele Dondurmasını Çok Sevdi Sayın Valimiz Hasan Karahan, ilk kez tattığı Görele dondurmasını çok lezzetli bulduğunu söyledi.

Giresun'a özgü ürünler gün yüzüne çıkarılıyor

Giresun'a özgü ürünler gün yüzüne çıkarılıyor Giresun Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü koordinatörlüğünde Giresun'da kültür ve sanayi kurumları temsilcileri iş...

Geri Sayım Başladı

Geri Sayım Başladı 8. Giresun Günleri Başlıyor

SIIR KÖSESI

Gençliğe Hitabe

Gençliğe Hitabe

RÖPORTAJ

İmparatoriçe'nin Parıldayan Cenneti: Görele

İmparatoriçe'nin Parıldayan Cenneti: Görele

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »