Yağlıdere'de Genç Evinde Ölü BulunduYağlıdere'de Genç Evinde Ölü Bulundu
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Fındık Bahçeleri Değişiyor

Fındık Bahçeleri Değişiyor Dünya fındık üretiminin büyük kısmının sağlandığı ülkemizdeki bahçelerde, klasik ocak sisteminin yerine daha verimli olan ikili, sıralı ve tek dal uygulamasına geçiliyor. Trabzon’da 2013’den itibaren uygulanmaya başlanan “Fındıkta Verim ve...

Fındı Fiyattları Yeniden Kıpırdadı 14.75 TL

Fındı Fiyattları Yeniden Kıpırdadı 14.75 TL Son günlerde sürekli düşüş eylemi gösteren Giresun kalite fındık son iki gündür kendini toparlamaya başladı.

Görele

Tm Haberler

Vakfıkebir Değil; Çavuşlu Ekmeği

Vakfıkebir Değil; Çavuşlu Ekmeği Kolbastı'dan sonra Trabzon - Giresun arasında şimdi de ekmek kavgası çıktı

Gçpal'da Aşure Etkinliği

Gçpal'da Aşure Etkinliği Giresun’un Görele ilçesi, Görele Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde Aşure Günü etkinliği düzenlendi.

Giresun

Tm Haberler

Yağlıdere'de Genç Evinde Ölü Bulundu

Yağlıdere'de Genç Evinde Ölü Bulundu Yağlıdere'nin Tepeköy Mahallesinde yaşayan 20 yaşında ki genç evinde ölü bulundu.

Kayalık uçtu 6 dönümlük bahçe yok oldu

Kayalık uçtu 6 dönümlük bahçe yok oldu Giresun’un Keşap ilçesine bağlı Karadere Köyü Ören mevkiinde geçtiğimiz günler içerisinde meydana gelen heyelanda yaklaşık 6 dönümlük fındık bahçesi yerle bir oldu. Henüz neyin tetiklediği anlaşılamayan heyelanın yol açtığı korku...

Gündem

Tm Haberler

Sıva Ustası Şehit Ailesine Evini Bağışladı

Sıva Ustası Şehit Ailesine Evini Bağışladı Fransa’da 27 yıldır sıva ustası olarak çalışan Afyonkarahisarlı Ali Dal, 30 Ekim 2014 tarihinde Diyarbakır’da eşi ile birlikte pazar alışverişi yaparken maskeli iki kişinin silahlı saldırısına uğrayarak şehit olan Astsubay Üstçavuş Nejdet Aydoğdu’nun eşine yeni yaptırdığı evini bağışladı.

Çanakçı'da Hidroelektrik Santralı İsyanı

Çanakçı'da Hidroelektrik Santralı İsyanı Çanakçı İlçesi Karabörk köyü Kuşköy arasında ŞENGÜN Enerji Üretimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. uhdesinde yapımı halen devam eden Çanakçı 1 Regülatörü ve HES santrali çalışmaları esnasında Şirketin çalışmaları sonucu çevreye verdiği zararlar ile ilgili köy muhtarlarının isyan bayrağını çekerek ortak basın açıklaması yayınladı. 6 köy muhtarının yaptığı basın açıklaması:

Siyaset

Tm Haberler

Mustafa Kamalak Giresun'dan Seslendi

Mustafa Kamalak Giresun'dan Seslendi Saadet Partisi Genel Başkanı Prf. Dr. Mustafa Kamalak partisinin Giresun’un Piraziz ilçesi kongresine katılmak üzere Piraziz’e geldi.

Bakan Açıkladı O İki İlimiz Birleşiyormu?

Bakan Açıkladı O İki İlimiz Birleşiyormu? Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, TESK Otel’de düzenlenen Ak Parti Altınordu İlçe Kongresi’nde partililere seslendi.

Ekonomi

Tm Haberler

Destek ödemesi erken yapılsın

Destek ödemesi erken yapılsın Fındıkta yaşanan don afetinden sonra göçlerin başladığını ifade eden TZOB Üyesi Kozoğlu, üretimin sürdürülebilirliği adına destek ödemesinin erken yapılması gerektiğini ifade etti.

Emeklinin Gözü İntibakta

Emeklinin Gözü İntibakta Milyonlarca emeklinin yakından takip ettiği intibak davasında önemli bir gelişme yaşandı. Emeklilerin aleyhine olan bilirkişi raporu iptal edildi. Yeni rapor hazırlanacak

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »