Eynesi'li Polis Osman BodurVan'da Şehit OlduEynesi'li Polis Osman BodurVan'da Şehit OlduFlash Haber  
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Terme Sular Altında Kaldı

Terme Sular Altında Kaldı Samsun'da aralıksız devam eden sağanak yağış Terme’de su taşkınlarına neden oldu.

Dereler Yetim Değirmenler Öksüz Kaldı

Dereler Yetim Değirmenler Öksüz Kaldı Havaların ısınması ile birlikte kırsala yaptığımız gezilerde, dere yataklarının nerdeyse kuruduğuna şahit olup, daha önce dere kenarlarına konuşlanan değirmenlerinden harabeye döndüklerine şahit olduk.

Görele

Tm Haberler

Görele'de Fındık 10.00. TL

Görele'de Fındık 10.00. TL Görele'de Fındık 10.00.TL

Suçlular En Ağır Şekilde Yargılanacaktır!

Suçlular En Ağır Şekilde Yargılanacaktır! Belediyemiz tarafından Liman mevkiinde mendirek üzerinde yapımı tamamlanan kamelyalara zarar veren kişiler tespit edilerek, Cumhuriyet Savcılığına sevk edildi.

Giresun

Tm Haberler

Fındık İşcileri Alınmayacak!

Fındık İşcileri Alınmayacak! İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Kaymakam İsmail Ayhan Tavlı’nın başkanlığında gerçekleşen toplantıda Tirebolu’nun asayişi ele alındı, bu sene ilçeye fındık işçisinin alınmayacağı ve konaklama yerlerinin de yıkıldığı bildirildi

Üreticiler Piyasayı İyi Takip Etsin

Üreticiler Piyasayı İyi Takip Etsin Üreticiler Piyasayı İyi Takip Etsin Giresun Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Temel Yanıkoğlu, bugünlerde 50 randıman fındık fiyatının 10-10,50 lira arasında olduğunu, 54 randıman fındığın ise 11 liradan işlem gördüğünü söyledi.

Gündem

Tm Haberler

Eynesl'li Polis Osman BodurVan'da Şehit Oldu

Eynesl'li Polis Osman BodurVan'da Şehit Oldu Van’ın Hacıbekir Mahallesinde şehit olan 2 polisin kimlikleri belli oldu. Şehitlerden biri Giresun’un Eynesil ilçesi doğumlu Osman Bodur.

Fındık Üretimi Azalacak Ama Neden?

Fındık Üretimi Azalacak Ama Neden? Bu yılki fındık üretiminin önceki yıla oranla yüzde 18 azalacağı tahmin ediliyor.

Siyaset

Tm Haberler

Meral Akşener Giresun'a Geliyor

Meral Akşener Giresun'a Geliyor Giresun 30 Mayıs’ta Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Adayı Meral Akşener’i ağırlayacak.

“Çözüm süreci, Pkk’nın Karadeniz’e açılım süreci oldu”

“Çözüm süreci, Pkk’nın Karadeniz’e açılım süreci oldu” CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM’deki konuşmasında, Pkk’nın Giresun’da Yaptığı Eylemlerden AKP’yi sorumlu tuttu.

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Yok, Fiyat Eninde Sonunda Patlayacak

Fındık Yok, Fiyat Eninde Sonunda Patlayacak Bazı kesimlerin almış oldukları emanet fındığın fiyatını düşük kesmek için fiyatı düşük tutmaya çalıştıklarını ifade eden Altınordu Ziraat Odası Başkanı Uğur Cörüt, “Buna da üreticilerimiz aldanmasın. Dalda da dünyada da fındık yok, fiyat eninde sonunda patlayacak.” Dedi

Fındık Üreticisine Önemli Uyarı

Fındık Üreticisine Önemli Uyarı Yapraklar üzerinden fındığa bulaşıp verim ve kaliteyi düşürüp, hatta kurumalara bile neden olabilen küllenme hastalığının bahçelerde tekrar görülmesi üzerine üreticiler uyarılarak ilaçlı mücadele yapılmasının gerektiği bildirildi.

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »