Ehliyet İçin Sağlık Raporu Nereden Alınacak?Ehliyet İçin Sağlık Raporu Nereden Alınacak?
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Kar yağışı, fındık üreticilerini sevindirdi...

Kar yağışı, fındık üreticilerini sevindirdi... Giresun Ziraat Odası Başkanı Karan, yeni mahsül ürünün doğum süreci olan bu aylarda toprakla zamanında buluşan yağış ve karın fındık için çok yararlı olduğunu kaydetti...

Fındık Öldü Selası Okundu Cenaze Namazı Bile Kılındı

Fındık Öldü Selası Okundu Cenaze Namazı Bile Kılındı Üreticiler, fındık fiyatının düşük olmasına dikkat çekmek amacıyla sala okuyup cenaze namazı kılarak, bir çuval fındığı toprağa gömdü.

Görele

Tm Haberler

Görele'de Yeni Fındık 11.00.TL

Görele'de Yeni Fındık 11.00.TL Görele'de yeni fındık gün itibariyle 11.00.TL.

Bu Nasıl Alt Geçit Yağmurlu Havalarda Su Doluyor

Bu Nasıl Alt Geçit Yağmurlu Havalarda Su Doluyor Görele’ye bağlı Karaburun Köyündeki devlet karayolu üzerindeki alt geçidin kullanılmayacak durumda olduğunu belirten köy halkı, alt geçitin işler duruma getirilmesini istiyor.

Giresun

Tm Haberler

Aralık Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Aralık Ayı Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı Kaymakamlar toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında Yeşil Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Otelinde yapıldı.

Giresun'da Giresun’da Mahkumlar Hastaneden Firar Ettiler

Giresun'da Giresun’da Mahkumlar Hastaneden Firar Ettiler Giresun’da sağlık sorunu yaşadıkları için hastaneye getirilen iki mahkum hastaneden kaçarak firar etti.

Gündem

Tm Haberler

Ehliyet İçin Sağlık Raporu Nereden Alınacak?

Ehliyet İçin Sağlık Raporu Nereden Alınacak? Giresun İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, yaptığı yazılı açıklamada son günlerde sosyal medyada 2017 yılı Ocak ayından itibaren sürücü sağlık raporlarının devlet hastanelerinden 350-400 TL civarında bedel ödeyerek alınacağı şeklinde haber ve duyuruların doğruyu yansıtmadığını belirtti.

Saatler yeniden 1 saat geri alınacak mı?

Saatler yeniden 1 saat geri alınacak mı? Bu yıl kış saatine geçilmemesi şikayet konusu oldu. Gün ağarmadan okula giden öğrenciler, bu durumdan endişe eden veliler ve karanlıkta işe başlamaktan dolayı motivasyonlarının düştüğünü söyleyen çalışanlar hükümetin kararını yeniden gözden geçirmesi için kampanya başlattı.

Siyaset

Tm Haberler

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var”

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’ndan; Başbakan Binali Yıldırım’ın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin kalkınması için yapılacak yatırımlarla ilgili Diyarbakır’da yaptığı açıklamalara hem destek, hem de eleştiri geldi.

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın”

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM Basın Toplantısı Salonu'nda Şebinkarahisar'ın illik hakkının iadesi için hazırladığı kanun teklifi hakkında bir basın toplantısı düzenleyecek.

Ekonomi

Tm Haberler

Taksi ücretlerine zam geldi!

Taksi ücretlerine zam geldi! "Geçtiğimiz günlerde dolmuşlara yapılan zamdan sonra taksi ücretlerine de zam geldi!"

Benzin ve motorine büyük zam 5 lirayı aşacak

Benzin ve motorine büyük zam 5 lirayı aşacak Benzin ve motorine zam

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »