Hacı Ömer Şimşek Öğretmen Vefat EttiHacı Ömer Şimşek Öğretmen Vefat Etti
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Fındık Hükümetin Gündeminde

Fındık Hükümetin Gündeminde Düşen fındık fiyatlarının yeniden yükselmesi için Ankara’da temaslarda bulunan Ordu’daki Ziraat Odası Başkanları, Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanları Şemsi Bayraktarı da ziyaret ederken, Bayraktar, fiyat için çalışmalara devam edilmesini istedi.

1 KG Fındık getirene 1 KG Hamsi!

1 KG Fındık getirene 1 KG Hamsi! Hamsi ve fındık. İkisi de Karadeniz insanının olmazsa olmazları arasında. Bu günlerde hiç olmayan bir şey oldu ve yıllardır ilk kez hamsinin kilogram fiyatı fındığın kilogram fiyatının üzerine çıktı. Bu durum fındık üreticisini üzerken, balıkçılar ise bu duruma şaşırdı.

Görele

Tm Haberler

Hacı Ömer Şimşek Öğretmen Vefat Etti

Hacı Ömer Şimşek Öğretmen Vefat Etti İlçemizin çeşitli okullarında öğretmenlik yapmış olan Hacı Ömer Şimşek vefat etti...

Görele'de Fındık 10.50 TL

Görele'de Fındık 10.50 TL Görele'de Fındık 10.50.TL

Giresun

Tm Haberler

Eynesil’de trafik kazası 1 ölü...

Eynesil’de trafik kazası 1 ölü... Eynesil İlçesinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.

Fındık Üreticisine Kritik Uyarı!

Fındık Üreticisine Kritik Uyarı! 2016 fındık sezonu öncesi Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, üreticilere kritik sigortauyarısında bulundu.

Gündem

Tm Haberler

Araç sahibine sigorta müjdesi

Araç sahibine sigorta müjdesi Sigorta şirketlerine Hazine 'dur' dedi. Hasarların büyük bölümünün kusurlu sürücüden alınmasının önü kapandı, ödemeler düşecek

Tarım Sigortası İhmale Gelmez!

Tarım Sigortası İhmale Gelmez! Tarım Sigortası İhmale Gelmez!

Siyaset

Tm Haberler

MHP Giresun'da Toz Duman

MHP Giresun'da Toz Duman TIME ÖZEL ANALİZ HABER - 1 Kasım seçimlerinden sonra iyiden iyiye bölünen MHP’de Giresun kanadının derin sessizliği sürüyor. Teşkilatların varlığı ve yokluğu su götürüyor. Tıpkı genel merkez gibi.

Canikli'ye Teşekkür

Canikli'ye Teşekkür Giresunspor’un kurtarıcısı AK Parti Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, yeşil beyazlı kulübe ne taahhüt ettiyse hepsini yerine girdi. Bu maddi destekle Giresunspor’un artık ne peşinat ne de prim borcu kaldı. Canikli’nin, şimdi de Ocak ayı içerisinde ödenecek maç başı ödemelerine destek vereceği kaydedildi

Ekonomi

Tm Haberler

Topal’dan Fındıkla İlgili Acı Gerçekler!!

Topal’dan Fındıkla İlgili Acı Gerçekler!! Eynesilli fındık tüccarı Hüseyin Topal; “Fındık fiyatlarının ne şekilde karşılık bulacağını şimdiden kestirmek mümkün değil” diyerek üretici adına karamsar konuştu.

Çaykur 2200TL Maaşla Elaman Alıcak

Çaykur 2200TL Maaşla Elaman Alıcak Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR), 2016 Yılında 2200 TL Maaş + 4 İkramiye Karşılığında Eleman Alacak.

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin'den ''Görele Güzellemesi''

Sabiha Serin'den ''Görele Güzellemesi''

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »