Menteşe Köyü Caminin Temeli Atıldı.Menteşe Köyü Caminin Temeli Atıldı.
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Karadeniz'in Önemi Arttı

Karadeniz'in Önemi Arttı Giresun turizm merkezlerinde kışın esnaf açık.. Kulakkaya, Paşakonağı, Kümbet kışın da gezginleri bekliyor.. ...

Uyuşturucudan Tutuklandı, Cezaevinde Canına Kıydı

Uyuşturucudan Tutuklandı, Cezaevinde Canına Kıydı Ünye’de uyuşturucu madde kullanmaktan sabıkalı Soner Hamarat, tutuklu bulunduğu Ünye Cezaevinde intihar etti.

Görele

Tm Haberler

Menteşe Köyü Caminin Temeli Atıldı

Menteşe Köyü Caminin Temeli Atıldı Görele ilçesi Menteşe köyü eski camisi yıkılarak,yeni caminin temeli bugün atılarak yapımına başlandı.

Beykoz ve Görele Belediyesi kardeş şehir oldu.

Beykoz ve Görele Belediyesi kardeş şehir oldu. Giresun’un Görele İlçesi’nin Beykoz’un kardeş şehri olması nedeniyle Beykozlu Giresunlular Derneği ve Görele Dernekler Federasyonu AK Parti ve CHP Gruplarına teşekkür ziyaretinde bulundu.

Giresun

Tm Haberler

Eşiyle Birlikte Balık Tutuyor

Eşiyle Birlikte Balık Tutuyor Giresun’un Tirebolu ilçesinde 12 yıldır, “Vira bismillah” diyerek denize açılan karı-koca, balıkçılığın geçimlerini sağlamanın ötesinde bir yaşam tarzı haline geldiğini söyledi.

Eynesi'de imdat Freninden Atlayan Tır Bahçeye Daldı

Eynesi'de imdat Freninden Atlayan Tır Bahçeye Daldı Eynesil İlçesin de imdat freninden atlayan Tır bahçeye dald...

Gündem

Tm Haberler

Saatler Geri Alınıyor

Saatler Geri Alınıyor Saatler 26 Ekim'de 04.00'ten itibaren 1 saat geri alınacak.

Giresun Dereli Yolu Uzun Süredir Ulaşıma Kapalı

Giresun Dereli Yolu Uzun Süredir Ulaşıma Kapalı Giresun’un Dereli ilçesinde aşırı yağış yüzünden Çalca geçişinde yol komple kapandı. Kapanan yol nedeniyle açılan servis yolu Giresun ile Dereli, Şebinkarahisar, Alucra, Çamoluk ilçelerini şimdilik bağlantıyı sağlayabiliyor..

Siyaset

Tm Haberler

“Umut olarak geliyorum”

“Umut olarak geliyorum” Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce, kongre gezileri kapsamında Giresun’a geldi. İnce’yi İl Başkanı Eşref Karaibrahim, Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ve bir grup partililer karşıladı....

“Bu tehlikeli gidişata artık dur denilmeli”

“Bu tehlikeli gidişata artık dur denilmeli” Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, AKP hükümetinin Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun devreye girmesiyle büyük bir kıyım yaşandığını...

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Mehter Marşı Gibi İki İleri Bir Geri

Fındık Mehter Marşı Gibi İki İleri Bir Geri Giresun Ticaret Borsası’nda kabuklu tombul fındığın kilogramı ortalama 14,81 liradan işlem gördü.

Fındıkkabuğu altın çağını yaşıyor

Fındıkkabuğu altın çağını yaşıyor Fındıkta bu yıl yaşanan rekolte düşüklüğü fındık kabuğunu da etkiledi. Ünye’de 45 kiloluk fındıkkabuğunun çuvalı 24 TL’den satılıyor.

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »