Artık Sınır Kapısı OlduArtık Sınır Kapısı Oldu
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Trazbzon otobüsü Samsun'da kaza yaptı: 40 yaralı

Trazbzon otobüsü Samsun'da kaza yaptı: 40 yaralı Bu sabah iki büyük kaza meydana geldi. Samsun'da, yön tabelasına çarptıktan sonra kontrolden çıkan ve yol kenarındaki arkta yan yatarak duran yolcu otobüsündeki 40 kişi yaralandı.

Fındık İşçilerine Sıkı Takip

Fındık İşçilerine Sıkı Takip Fındık hasat sezonu yaklaştıkça, Karadeniz’de yaşanan terör olayları da halkı endişelendiriyor. Doğu ve Güneydoğu’dan fındık toplamak için gelecek olan işçilerin arasına terör örgütü mensuplarının karışması ihtimali üzerine il genelinde sıkı çalışma...

Görele

Tm Haberler

Taş Park Aile Çay Bahçemizde Çalışmalar Tamamlandı!

Taş Park Aile Çay Bahçemizde Çalışmalar Tamamlandı! Belediyemiz vatandaşlarımıza nezih ve ferah ortamlar sunmak için Taş Park Aile Çay Bahçemizde başlattığı peyzaj, alan genişletme ve kamelya çalışmaları tamamlandı.

Görele'de Fındık 9.70. TL

Görele'de Fındık 9.70. TL Görele'de Fındık 9.70.TL

Giresun

Tm Haberler

Bulancak Yasta! Denize Düşen Kız Kurtarılamadı

Bulancak Yasta! Denize Düşen Kız Kurtarılamadı Dün akşam saatlerinde Bulancak kılıç Center yakınlarında güneşin fotoğraf çekmek isterken dengesini kaybederek denize düşen 13 yaşındaki Kız çocuk boğularak hayatını kaybetti.

Yayla Evlerine Soruşturma Açıldı

Yayla Evlerine Soruşturma Açıldı Espiye’de 8 kişi hakkında yaylaya kaçak ev yaptıkları gerekçesi ile soruşturma açıldı.

Gündem

Tm Haberler

Gurbetteki Ordululara dönüm parası yok!

Gurbetteki Ordululara dönüm parası yok! Ordulu olan ancak ikameti Ordu'da olmayan fındık üreticileri bundan sonra nüfus kayıtlarını Ordu'ya aldırmadan ALAN BAZLI GELİR DESTEĞİ ödemesinden faydalanmayacak.

Çiftçi Kayıt Sistemi İçin Son Hafta Uyarısı

Çiftçi Kayıt Sistemi İçin Son Hafta Uyarısı Çiftçi Kayıt Sistemi için son hafta uyarısı. TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Çiftçilerimizin, içinde bulunduğumuz Ramazan ayında yoğunluk yaşanabileceği ihtimalini de göz önünde bulundurarak son günü beklemeden bir an önce 2016 yılı ÇKS kayıtlarını yaptırmalarında fayda var” “Üreticilerimizin, yıl içinde mazot, kimyevi gübre, yem bitkileri ve prim uygulamaları gibi desteklemelerden yararlanabilmesi için ÇKS kaydını mutlaka yaptırması gereklidir” “Üreticilerimiz, ÇKS’ye kayıtlı tarım arazileri üzerindeki bilgilerin güncellenmesini, 15 Temmuz-15 Ağustos arasında yaptırabilecekler”

Siyaset

Tm Haberler

“Esnafa Can Suyu Yok”

“Esnafa Can Suyu Yok” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nun TBMM’ye verdiği soru önergesine verilen cevap, Türkiye’de ve Giresun’da esnafının içinde bulunduğu durumu ortaya koydu. Bakanlar Kurulu kararıyla uygulanan kararname kapsamında;30 bin TL limitli faizsiz kredi için başvuran esnaf sayısı tüm Türkiye’de 39.360’da kaldı. Giresun’da ise sadece 569 esnaf kredi başvurusunda bulundu.

Çay polemiği kızıştı

Çay polemiği kızıştı Bektaşoğlu,Giresun çayı daha kalitelidir,dedi.

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Destekleme Ödemeleri Başlıyor

Fındık Destekleme Ödemeleri Başlıyor Alan bazlı fındık destekleme ödemeleri 17 Haziran Cuma gününden itibaren başlıyor.

Birinci sürgün çay paraları ödeniyor...

Birinci sürgün çay paraları ödeniyor... Tirebolu Çay Fabrikası’nın, birinci sürgün döneminde (Mayıs ayında) bölgedeki üreticilerden 4 bin 500 ton yaş çay alımı yaptığı bildirildi...

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »