Giresun'da Cam Göz Köpek Balığı SüpriziGiresun'da Cam Göz Köpek Balığı Süprizi
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Uçakta fenalaştı yerde borçlu çıktı

Uçakta fenalaştı yerde borçlu çıktı Uçakta 30 dakika bekletilen hasta yolcudan tedavi ücreti istediler

Tırmıtta son günler

Tırmıtta son günler Ordu’nun yüksek ilçelerinden gelen fındık tırmıtı son dönemlerini yaşıyor.

Görele

Tm Haberler

Görele'de Kaybolan Kadın Bulundu

Görele'de Kaybolan Kadın Bulundu Görele ilçesi Çavuşlu Beldesinde kaybolan Melahat Dede (76) adlı vatandaş Giresun İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekiplerinin yaptığı başarılı bir çalışma sonucu bulundu

Dokuzgöz turizme kazandırılacak

Dokuzgöz turizme kazandırılacak Görele ilçesinde orman gülleriyle doğal bir güzellik sergileyen Dokuzgöz Mesire Yeri'nin kullanım planının çıkarılması turizme kazandırılmasını sağlayacak.

Giresun

Tm Haberler

Giresun'da Cam Göz Köpek Balığı Süprizi

Giresun'da Cam Göz Köpek Balığı Süprizi Giresun’da bir balıkçının ağına takılan camgöz cinsi köpek balığı balıkçı tezgahında satışa sunuldu.

Sobacılar kışa hazır

Sobacılar kışa hazır Sonbaharın gelmesi ve havaların serinlemesiyle birlikte soba satışları şimdiden tavan yaptı.

Gündem

Tm Haberler

İkametgâh Artık İnternetten

İkametgâh Artık İnternetten İçişleri Bakanlığı’nın hazırladığı yeni kanun taslağına göre; Nüfus cüzdanını kaybeden, doğumu zamanında bildirmeyen 81 liralık cezadan kurtulacak. İkametgah için muhtara gidilmesine gerek kalmayacak; ikametgah e-devlet üzerinden alınacak.

Ey İsrail Hiç Bir Dilden Anlamadın Bari Bundan Anla

Ey İsrail Hiç Bir Dilden Anlamadın Bari Bundan Anla Giresun’un Çanakçı ilçesi Kuşköy halkı konuştuğu sıra dışı dille bütün dünyada ün kazandı. Kazandığı bu ünü toplumsal olaylarda gündeme getiren Kuşköy halkı son olarak İsrail’in Gazze’ye yaptığı bombalamalar nedeniyle kendi dilleriyle protesto gerçekleştirdiler.

Siyaset

Tm Haberler

“Umut olarak geliyorum”

“Umut olarak geliyorum” Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Adayı Yalova Milletvekili Muharrem İnce, kongre gezileri kapsamında Giresun’a geldi. İnce’yi İl Başkanı Eşref Karaibrahim, Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ve bir grup partililer karşıladı....

“Bu tehlikeli gidişata artık dur denilmeli”

“Bu tehlikeli gidişata artık dur denilmeli” Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, AKP hükümetinin Milli Eğitim Temel Kanunu ile Bazı Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanunun devreye girmesiyle büyük bir kıyım yaşandığını...

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık'ta Fiyat Kavgası Kızışıyor

Fındık'ta Fiyat Kavgası Kızışıyor Giresun Ziraat Odası (GZO) Başkanı Musa Keskin, Karadeniz İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu üyesi Azmi Yılmaz’ın yaptığı eleştirilere yanıt verdi.

Bayraktar FKB'nin 2006 Yılından Kalan Borçlarının Tamamnıı Ödeyecek.

Bayraktar FKB'nin 2006 Yılından Kalan Borçlarının Tamamnıı Ödeyecek. Bayraktar, peşin fiyattan fındık alımı yaptıklarını ve 2006 yılından kalan borçlarını da Kasım ortası itibariyle tamamen ödeyeceklerini söyledi.

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »