Görele'ye Gençlik Merkezi Temeli AtıldıGörele'ye Gençlik Merkezi Temeli Atıldı
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Zirai Dona Karşı Lastik Yakıyorlar

Zirai Dona Karşı Lastik Yakıyorlar Ordu’nun Fatsa ilçesindeki fındık üreticileri bölgede yaşanabilecek muhtemel bir zirai don olayına karşı önlem almak için lastik yakıyorlar.

Soğuk Ve Don Fındığı Ne Kadar Etkiledi

Soğuk Ve Don Fındığı Ne Kadar Etkiledi Mevsim normallerinin altında seyreden hava sıcaklıkları, fındık mahsulünü olumsuz etkiliyor.

Görele

Tm Haberler

Görele'ye Gençlik Merkezi Temeli Atıldı

Görele'ye Gençlik Merkezi Temeli Atıldı Bir dizi açılış ve temel atma töreni için ilimize gelen Sayın Gümrük ve Ticaret Bakanımız Nurettin Canikli ve Sayın Valimiz Hasan Karahan Görele Gençlik Merkezinin temelini attılar

Çavuşlu Ekmeği marka değerine kavuşmalı

Çavuşlu Ekmeği marka değerine kavuşmalı GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Son günlerde Çavuşlu ekmeği yerine bölgemizde Trabzon ekmeği tabelası görüyoruz. Bu konuyla ilgili bir çalışma başlatacağız. Ekmeği biz yapıyoruz ancak bizim ekmeğimiz üzerinden reklamı yapan başkaları oluyor....

Giresun

Tm Haberler

Elektrik kontağından çıkan yangın bir evi kül etti

Elektrik kontağından çıkan yangın bir evi kül etti Giresun’un Eynesil İlçesinde elektrik kontağından çıkan yangın bir ev kül etti.

Ben Bugün Giresunluyum

Ben Bugün Giresunluyum Ben Bugün Giresunluyum

Gündem

Tm Haberler

Giresun’un çöpü, Tirebolu’da mı toplanacak?

Giresun’un çöpü, Tirebolu’da mı toplanacak? İl Mahalli Çevre Kurulu, çöpte ara istasyonun Tirebolu’da kurulmasına karar verdi..!

Türkiye’nin yüzde kaçı dindar?

Türkiye’nin yüzde kaçı dindar? İsviçre merkezli Global araştırma ağı WIN/Gallup International’ın son çalışmasında dünyada ülkelere göre dindarlık oranını ortaya koyan bir çalışma yaptı

Siyaset

Tm Haberler

Canikli Neden Konuşmuyor?

Canikli Neden Konuşmuyor? Çotanak Arena Stadı’ndaki belirsizlik hâlâ devam ederken, seçim atmosferine giren Giresun’da stat projesi konusunda yaprak kıpırdamıyor.

En son seçim anketi Metropoll'den olay yorum

En son seçim anketi Metropoll'den olay yorum En son seçim anketi yorumu Metropoll araştırma şirketinin sahibi Prof. Dr. Özer Sencar'dan geldi. Sencar daha önceki yorumlarına benzer şekilde AK Parti'nin düşüşe geçtiğini ileri sürdü.

Ekonomi

Tm Haberler

Çaykurİşçi Alımları İçin İş Kur Ön Kayıtları Başladı

Çaykurİşçi Alımları İçin İş Kur Ön Kayıtları Başladı Rize İş-Kur Müdürü, ÇAYKUR bünyesinde 3.500 mevsimlik işçi alınacağını belirtti. İşe girebilmek için Artvin, Rize, Trabzon ve Giresun ilerinde İş Kur’a başvuruların başladığını söyledi.

Emekli Milletvekillerine 740 LİRA ZAM

Emekli Milletvekillerine 740 LİRA ZAM Memura zammı gıdım gıdım veriyorlar ama kendilerine gelince bütçe dengelerini falan unutuyolar. İşte emekli milletvekillerine yapılan zam

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »