Hırsızlar Suçüstü YakalandıHırsızlar Suçüstü Yakalandı
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Karşıya geçerken hayatını kaybetti!

Karşıya geçerken hayatını kaybetti! ORDU'nun Altınordu İlçesi'nde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti. Ordu-Samsun karayolunda yolu karşıdan karşıya geçmeye çalışırken otomobil çarpan 50 yaşındaki Mustafa Uçar, hayatını kaybetti.

Karadeniz’in “karalahana”sı şifa deposu

Karadeniz’in “karalahana”sı şifa deposu Karadeniz Bölgesi’nde sıkça tüketilen karalahananın sindirim sistemini düzenlediği, kanser tedavilerinde kullanıldığı, mide rahatsızlığını giderici özelliği bulunduğu bildirildi.

Görele

Tm Haberler

Bizimdir...

Bizimdir... Merhaba dostlar..Yaş kemale erince her nedense öncelikle geçmişimize özlem duyarız hepimiz. Bazen duygularımıza ve özlemlerimize sözcü olup, güzel düşünce ve hasret dolu cümleler ile yansıtırız içimizden geçenleri. Geçmişe hepimiz özlem duyuyoruz ve geçmiş günlerimizi gerek insanı gerek doğal ürünleriyle arıyoruz köy hayatımızı. Bazen şimdi köyde olsam neler vermezdim deriz. Bazende arkadaşlarla bir araya gelince başlarız anlatmaya köy özlemimizi içimizden geldiği gibi. Ne kadar hasretim köyümün toprağına,yağmuruna, çimenine deresine dere boyu uzanan kavak ağaçlarına.

Trabzon şehidini uğurladı!

Trabzon şehidini uğurladı! Halit Avcı, son yolculuğuna uğurlandı.

Giresun

Tm Haberler

Giresun’a yeni kardeş geldi

Giresun’a yeni kardeş geldi Giresun Belediye Meclisi ve Çanakkale Belediye Meclisi kararları ile kardeş kent olan iki ilin belediye başkanları 28 Şubat 2015 tarihinde “ Kardeş Kent Protokolü” imzalayacaklar. Çanakkale’de 28 Şubat’ta düzenlenecek törene...

Hayvansever Vatandaşın İlginç Tedavi Merkezi

Hayvansever Vatandaşın İlginç Tedavi Merkezi Hayvansever Vatandaşın İlginç Tedavi Merkezi

Gündem

Tm Haberler

Kar fındığın imdadına yetişti

Kar fındığın imdadına yetişti Giresun Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu ve Tirebolu Ziraat Odası Başkanı Erim Yaman, Giresun ve yöresinde etkili olan kar yağışının fındığın zirai dondan etkilenme tehlikesini şimdilik önlediğini söyledi.

Demokrasiden Monarşiye Geçiş

Demokrasiden Monarşiye Geçiş İlmi Siyaseti Kullanarak Politika Yapmak Bilinmesi Gereken Önemli Konulardır. Ülke Yönetiminde İlmi Siyasetle İnce Ayar Yapmak Herkesin Harcı Değildir,

Siyaset

Tm Haberler

Melikoğlu AKP'den Milletvekili Aday Adayı Oldu

Melikoğlu AKP'den Milletvekili Aday Adayı Oldu Ertuğrul Melikoğlu AKP'den Milletvekili Aday Adayı

Kılıçdaroğlu’ndan Dünya Fındık Borsası sözü

Kılıçdaroğlu’ndan Dünya Fındık Borsası sözü Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “4 yıl içinde dünya fındık borsasını Karadeniz’de kurmazsam siyaseti bırakacağım” dedi. Kemal Kılıçdaroğlu, Bakırköy Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde Karadenizli sivil toplum örgütlerinin yöneticileriyle..

Ekonomi

Tm Haberler

Paralar ödeniyor

Paralar ödeniyor Hüseyin Aydın'ın 'Biz masrafları davasız ödüyoruz' açıklaması gündeme bomba gibi düşerken tartışmalar Bankalar Birliği'nin gündemine geldi. Yarın tüm bankalar bu teklifi konuşacak

Kredi masrafını davasız ödüyoruz

Kredi masrafını davasız ödüyoruz Ziraat Bankası, dosya masrafı için, Tüketici Hakem Heyeti şartını kaldırdı. Başvurana ödeyecek!

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »