Sis Dağı'na Yılın ilk Karı yağdıSis Dağı'na Yılın ilk Karı yağdı
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Karadenizli Mucitten Farklı İcat!

Karadenizli Mucitten Farklı İcat! Gümüşhane’nin yüksek köylerinde ot ve tarla biçiminde kullanılan ot biçme makineleri, yaz aylarının son günlerinde halı yıkama makinesine dönüştürüldü.

Fındık Karadeniz için her şey demek

Fındık Karadeniz için her şey demek Dünya fındık üretim ve ihracatının büyük kısmını elinde bulunduran Türkiye, 2015-2016 fındık ihraç sezonunda 250 bin ton iç fındık ihracat etti.

Görele

Tm Haberler

Giresun'da Erkek Cesedi Bulundu

Giresun'da Erkek Cesedi Bulundu Giresun'da Erkek Cesedi Bulundu

Görele'de Yeni Fındık 16.00.TL

Görele'de Yeni Fındık 16.00.TL Görele'de yeni fındık gün itibariyle 16.00.TL.

Giresun

Tm Haberler

Eynesil Ve Çavuşlu Sele Teslim Oldu

Eynesil Ve Çavuşlu Sele Teslim Oldu Sayın Valimiz Hasan Karahan, Bugün yağan aşırı yağıştan etkilenen Eynesil ilçesinde incelemede bulundu. Vali Karahan, 21 Eylül Çarşamba günü öğleden sonra Eynesil ve Görele ilçesinde etkili olan aşırı yağışların özellikle Eynesil ilçesinde taşkınlara neden olması üzerine hemen bölgeye hareket edip, selden etkilenen yerlerde inceleme yaparak yetkililerden bilgi aldı.

Tirebolu’da Altın Post’la deniz keyfi...

Tirebolu’da Altın Post’la deniz keyfi... Binlerce yerli ve yabancı turisti Giresun Adası’yla buluşturan Altın Post, ilçe turlarının ilkini 10 Eylül Cumartesi günü Tirebolu’da gerçekleştirdi...

Gündem

Tm Haberler

Tedes Düğümü Çözüldü

Tedes Düğümü Çözüldü İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bir süredir tartışılan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) ile ilgili son noktayı koydu.

Ordu'da Radar Soygununa Dur Dediler

Ordu'da Radar Soygununa Dur Dediler Türkiye’de pilot il olarak seçilen elektronik trafik denetim sisteminin başarılı olmaması nedeniyle, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu elektronik yönetim sisteminin kalkacağını müjdeledi.

Siyaset

Tm Haberler

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var”

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’ndan; Başbakan Binali Yıldırım’ın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin kalkınması için yapılacak yatırımlarla ilgili Diyarbakır’da yaptığı açıklamalara hem destek, hem de eleştiri geldi.

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın”

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM Basın Toplantısı Salonu'nda Şebinkarahisar'ın illik hakkının iadesi için hazırladığı kanun teklifi hakkında bir basın toplantısı düzenleyecek.

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Üreticilerinin Dikkatine!

Fındık Üreticilerinin Dikkatine! Fındık üreticilerine alan bazlı gelir desteği ödenmesine dair karar Resmi Gazetede yayınlandı. Konuya ilişkin olarak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle:

Balıkçıların Yüzü Gülmeye Başladı

Balıkçıların Yüzü Gülmeye Başladı Balıkçılar denizlerde avlanmaya devam ediyorlar.

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »