Giresun Ziraat Odasından Sigorta UyarısıGiresun Ziraat Odasından Sigorta Uyarısı
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Üretici Burnundan Soluyor

Üretici Burnundan Soluyor Haftaya 10 lira 25 kuruştan başlayan fındık fiyatları fındık düşüşe geçti. 6 Şubat’tan bu yana 10 lira 25 kuruşta çakılı kalan fiyatlar, 16 gün sonra dün 10 liradan işlem görmeye başladı.

Karadeniz'e Demiryolu Hamlesi

Karadeniz'e Demiryolu Hamlesi CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun ve Trabzon’un sahil ilçelerine de demiryolu ulaşımının sağlanması amacıyla TBMM’de bir araştırma komisyonu kurularak çalışma yapılması için önerge verdi. Bektaşoğlu, Erzincan-Karadeniz demiryolu bağlantısının ikinci güzergahı olan Torul-Tirebolu ve sahil ilçelerinden geçerek Trabzon’a ulaşılmasını öngören projeden vaz geçilmemesini istedi.

Görele

Tm Haberler

Kaymakam Ermiş Kros Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaymakam Ermiş Kros Yarışmasında Dereceye Giren Öğrencileri Ödüllendirdi İlçemiz Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Artvin’de düzenlenen Bölge Kros yarışmalarında 3.cü olan ve Malatya’da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasına katılmaya hak kazanan Görele Anadolu Lisesi Kızlar B takımında yer alan öğrencileri ödüllendirdi.

Sevgililer Günü'nde Böbreğini Eşine Verdi

Sevgililer Günü'nde Böbreğini Eşine Verdi Giresun’da 12 yıllık evli, iki çocuk annesi, “Sevgi fedakarlıktır” diyerek 14 Şubat Sevgililer Günü’nde böbreğini eşine bağ

Giresun

Tm Haberler

Giresun Ziraat Odasından Sigorta Uyarısı

Giresun Ziraat Odasından Sigorta Uyarısı Giresun Ziraat Odası (GZO)Başkanı Nurittin Karan, üreticileri zirai don, dolu ve fırtına gibi doğal afetlere karşı ürünlerini sigortalatmaya çağırdı.

Tirebolu’nun da baş belası olan hırsız yakalandı!

Tirebolu’nun da baş belası olan hırsız yakalandı! Bir süre önce Tirebolu’da çeşitli hırsızlık olayına karışan ve polisleri günlerce peşinden koşturan sabıkalı hırsız memleketi Samsun’da yakayı ele verdi..!

Gündem

Tm Haberler

TSK Kadın Subay Ve Astsubaylarda Başörtü Yasağı Kaldırıldı

TSK Kadın Subay Ve Astsubaylarda Başörtü Yasağı Kaldırıldı TSK’da başörtüsü yasağı kalktı

Suriyelileri Askere Alacak Mısınız

Suriyelileri Askere Alacak Mısınız CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM’de yaptığı konuşmada, Suriye’den gelen şehitlere yönelik tepkilerini dile getirerek Fırat Kalkanı Operasyonuyla ilgili yeni strateji belirlenmesini istedi ve “vatandaşlar bize daha kaç şehit vereceğiz diye soruyorlar” dedi.

Siyaset

Tm Haberler

Referandumu Kim Kaybeder Kim Kazanır?

Referandumu Kim Kaybeder Kim Kazanır? Vatandaşı Tehdit Eden, Korkutan, Umutsuzluğa Sürükleyen Kaybedecek.

MHP'de İstifa

MHP'de İstifa MHP Milletvekili Atilla Kaya, genel başkan yardımcılığı görevinden istifa etti.

Ekonomi

Tm Haberler

Çiftçi Borçları Yapılandırılacak

Çiftçi Borçları Yapılandırılacak Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliğine (Tarım Kredi) olan ve 31 Aralık itibarıyla muaccel hale gelen tarımsal kredi borçlarının yeniden yapılandırılacağını belirterek, "Borcun temerrüde düştüğü tarihten yapılandırılmasına kadar üreticiye yüzde 3 faiz uygulanacak. Öte yandan, yapılandırmada yatırım kredileri için geçerliliği bulunan tarımsal cari faiz oranının yarısını üretici, yarısını da Hazine Müsteşarlığı karşılayacak." dedi.

Büyükanneye torun maaşı belli oldu!

Büyükanneye torun maaşı belli oldu! Aile ve Çalışma Bakanlığı tarafından imzalanan protokol ile torununa bakan büyükanneye ayda 425 TL maaş ödenecek.

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »