Alan bazlı ödemeler kalkıyor mu?Alan bazlı ödemeler kalkıyor mu?
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Çöp Sorun Olmaktan Çıktı Gelir Kapısı Oldu

Çöp Sorun Olmaktan Çıktı Gelir Kapısı Oldu Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, 30 yılı aşkın süredir çöp sorunlarıyla boğuşan Ordu’da uyguladıkları çevreye dost çözüm yolları ve modern tekniklerle çöp sorununu çözdüklerini, bundan sonra da çöp sorunu olan değil, çöpten para kazanan bir il olacaklarını söyledi.

Ordu'da Çatışma

Ordu'da Çatışma Ordu’nun Gölköy ilçesi Uluvahta Yaylası bölgesinde bir grup teröristle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı

Görele

Tm Haberler

Görele'de Yeni Fındık 15.50.TL

Görele'de Yeni Fındık 15.50.TL Görele'de yeni fındık.23.08.2016 Salı günü itibariyle 15.50.TL.

Görele’de Prestij Cadde Açılışı Yapıldı

Görele’de Prestij Cadde Açılışı Yapıldı Sayın Valimiz Hasan Karahan, Görele'de yapımı tamamlanan Salih Sinirlioğlu Caddesinin açılış törenine katıldı.

Giresun

Tm Haberler

Batlama Deresi Yeni Yaşam Alanına Kovuşuyor

Batlama Deresi Yeni Yaşam Alanına Kovuşuyor Belediye Başkanı Kerim Aksu yeni bir projeye daha imza atıyor. Aksu; meydanlar, parklar, yeşil alanlar, sosyal yaşamın en önemli unsuru olduğunu söyledi.

Giresun'daki Trafik Kazası

Giresun'daki Trafik Kazası Bulancak ilçesinde minibüsün şarampole devrildiği kazada ölen 4 kişi, yakınlarının kıldırdıkları cenaze namazının ardından son yolculuklarına uğurlandı.

Gündem

Tm Haberler

Alan bazlı ödemeler kalkıyor mu?

Alan bazlı ödemeler kalkıyor mu? “Alan bazlı gelir desteği olmazsa olmazımızdır”

Çöpe Fetö Darbesi

Çöpe Fetö Darbesi Görele Çavuşlu ya yapılan çöp katı atık tesisi ile ilgili yürütmeyi durdurma kararı veren hakimlerde FETÖ den tutuklanmış. Vali Hasan Karahan,” FETÖ çöpü de vurdu. Bilirkişilerin bizim lehimize verdiği kararların yürütmesini durduran hakimlerde FETÖ den tutuklandılar” dedi.

Siyaset

Tm Haberler

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın”

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM Basın Toplantısı Salonu'nda Şebinkarahisar'ın illik hakkının iadesi için hazırladığı kanun teklifi hakkında bir basın toplantısı düzenleyecek.

“Esnafa Can Suyu Yok”

“Esnafa Can Suyu Yok” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nun TBMM’ye verdiği soru önergesine verilen cevap, Türkiye’de ve Giresun’da esnafının içinde bulunduğu durumu ortaya koydu. Bakanlar Kurulu kararıyla uygulanan kararname kapsamında;30 bin TL limitli faizsiz kredi için başvuran esnaf sayısı tüm Türkiye’de 39.360’da kaldı. Giresun’da ise sadece 569 esnaf kredi başvurusunda bulundu.

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Fiyatı 30 TL yi Bulur

Fındık Fiyatı 30 TL yi Bulur Ziraat Mühendisleri Odası Ordu Şube Başkanı Abdullah Kalafat, üreticilerin emanete fındık vermemesi halinde, fındık fiyatlarının 30 lira seviyelerine çıkabileceğini söyledi.

Tirebolu’da fındık fiyatları yükseliyor...

Tirebolu’da fındık fiyatları yükseliyor... İlçedeki fındık tüccarları, 20 Ağustos’tan itibaren bir kilo fındığı 14 liradan aldıklarını belirterek, fiyatların önümüzdeki günlerde daha da yükseleceğini söylüyorlar...

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »