Karayolları Görele – Çanakçı Yolu Üzerinde Ne Yapmaya Çalışıyor?Karayolları Görele – Çanakçı Yolu Üzerinde Ne Yapmaya Çalışıyor?
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Teröristler Rahat Durmuyor

Teröristler Rahat Durmuyor Giresun’a sınır Gümüşhane’nin Torul ilçesine bağlı Güvemli köyünden önceki gün terör örgütü mensuplarınca gasp edilen araç köye 35 kilometre uzaklıktaki başka bir köyde bugün uçurumdan yuvarlanmış halde bulundu. Gasp edilen araç ile ilgili Giresun’da önceki geceden bu yana yol kontrol uygulamaları yapıldı.

Trazbzon otobüsü Samsun'da kaza yaptı: 40 yaralı

Trazbzon otobüsü Samsun'da kaza yaptı: 40 yaralı Bu sabah iki büyük kaza meydana geldi. Samsun'da, yön tabelasına çarptıktan sonra kontrolden çıkan ve yol kenarındaki arkta yan yatarak duran yolcu otobüsündeki 40 kişi yaralandı.

Görele

Tm Haberler

Karayolları Görele – Çanakçı Yolu Üzerinde Ne Yapmaya Çalışıyor?

Karayolları Görele – Çanakçı Yolu Üzerinde Ne Yapmaya Çalışıyor? Karayolları Genel Müdürlüğü, Görele – Çanakçı Yolu Üzerinde Ne Yapmaya Çalışıyor?

Görele Köylerinde Çevre Kirliliği...

Görele Köylerinde Çevre Kirliliği... Giresun Özel İdaresi'nin koyduğu çöp konteynerleri boşaltılmıyor...

Giresun

Tm Haberler

Giresun'u Sel Aldı Karayolları Baka Kaldı!

Giresun'u Sel Aldı Karayolları Baka Kaldı! Giresun’da etkili olan şiddetli yağmur Karadeniz sahil yolu ve toplama yol üzerinde tıkanmalara yol açarken, bazı iş yerlerinde ise su baskınlarına sebep oldu. Her zamanki gibi ulaşıma kapanan transit yolda ve yan yolda gözler Karayolları ekiplerini ararken, yine işbaşa düştü dercesine Giresun Belediyesi çözüm üretti.

Bulancak Yasta! Denize Düşen Kız Kurtarılamadı

Bulancak Yasta! Denize Düşen Kız Kurtarılamadı Dün akşam saatlerinde Bulancak kılıç Center yakınlarında güneşin fotoğraf çekmek isterken dengesini kaybederek denize düşen 13 yaşındaki Kız çocuk boğularak hayatını kaybetti.

Gündem

Tm Haberler

Giresun'da askeri helikopter düştü

Giresun'da askeri helikopter düştü Giresun'da bölgedeki karakollara bayramlaşmaya giden komutanların bulunduğu askeri helikopter, Tohumluk Yaylası'na düştü

Fındık Üreticisinin Yüzü Bu Sefer Güldü

Fındık Üreticisinin Yüzü Bu Sefer Güldü Doğu Karadeniz'de Mayıs ve Haziran’da etkili olan yağmur, hasat öncesi fındık üreticisinin yüzünü güldürdü.

Siyaset

Tm Haberler

“Esnafa Can Suyu Yok”

“Esnafa Can Suyu Yok” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’nun TBMM’ye verdiği soru önergesine verilen cevap, Türkiye’de ve Giresun’da esnafının içinde bulunduğu durumu ortaya koydu. Bakanlar Kurulu kararıyla uygulanan kararname kapsamında;30 bin TL limitli faizsiz kredi için başvuran esnaf sayısı tüm Türkiye’de 39.360’da kaldı. Giresun’da ise sadece 569 esnaf kredi başvurusunda bulundu.

Çay polemiği kızıştı

Çay polemiği kızıştı Bektaşoğlu,Giresun çayı daha kalitelidir,dedi.

Ekonomi

Tm Haberler

Emeklilere Kuruşu Kuruşuna Yeni Maaş

Emeklilere Kuruşu Kuruşuna Yeni Maaş 9 milyona yakın SSK ve Bağ-Kur emeklisinin Temmuz zammı yüzde 3.63 oldu. Bu ay maaşlar 138 liraya varan zamlı yatacak.

Bayraktar'dan Fındık Fiyatı Açıklaması!

Bayraktar'dan Fındık Fiyatı Açıklaması! Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, Üreticinin en fazla sıkıntı yaşadığı ve fiyat makasının açık olduğu bir diğer ürünün ise fındık olduğuna dikkati çeken Bayraktar, şunları söyledi:

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »