Ordu Çevre Yolu Projesi'nde Sona GelindiOrdu Çevre Yolu Projesi'nde Sona Gelindi
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Trabzonspor'un Galibiyet Sevincini Silahla Kutlamak İsteyen İmam Kızını Vurdu

Trabzonspor'un Galibiyet Sevincini Silahla Kutlamak İsteyen İmam Kızını Vurdu Trabzonspor'un Galatasaray maçındaki galibiyetini kutlamak isteyen İmam Mustafa Algan, kızını vurdu. 6 yaşındaki Elanur'un durumu ağır.

Kaçak Yayla Evleri Yerle Bir Edildi

Kaçak Yayla Evleri Yerle Bir Edildi Trabzon’un Akçaabat ilçesine bağlı Hıdırnebi yaylasında jandarma tarafından tespit edilen ve kaçak inşa edildikleri gerekçesiyle 3 adet ev Akçaabat Belediyesi tarafından ruhsatsız oldukları gerekçesiyle yıkıldı.

Görele

Tm Haberler

Görele'de Yeni Fındık 13.00.TL

Görele'de Yeni Fındık 13.00.TL Görele'de yeni fındık gün itibariyle 13.00.TL.

İnanca-Çiftlik Su Projesinde sona geliniyor

İnanca-Çiftlik Su Projesinde sona geliniyor İnanca-Çiftlik Su Projesi,su isale hattı döşemesinde sona geliniyor

Giresun

Tm Haberler

Giresun’da Palamudun Fiyatı 2,5 liraya Düştü

Giresun’da Palamudun Fiyatı 2,5 liraya Düştü Giresun Merkez Üçkayalar Balıkçı Kooperatifi Başkanı Hasan Kara, Giresun’da palamut balığının tezgahlardaki fiyatının 2,5 liraya kadar düştüğünü söyledi.

Tirebolu’daki Heyelan Korku Yarattı!

Tirebolu’daki Heyelan Korku Yarattı! Geçen hafta sonu meydana gelen aşırı yağış sonucu Kurucakale mevkiindeki 5 katlı evin bir bölümü toprak altında kaldı, olayda herhangi bir can kaybı olmadı..!

Gündem

Tm Haberler

TEDES Değişti Kafalar Yine Karıştı

TEDES Değişti Kafalar Yine Karıştı Ordu'da pilot bölge olarak 18 Kasım 2015'de hizmete girerek, birçok tartışmanın yanı sıra ülke gündemine oturan Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) uygulaması sil baştan değişti.

Nutella’nın üreticisi Ferrero Türk fındığını savundu

Nutella’nın üreticisi Ferrero Türk fındığını savundu Nutella ve Kinder gibi ürünlerin üreticisi Ferrero SpA, İtalya Ulusal Çiftçiler Konfederasyonu’nun (Coldiretti), ülkeye ithal edilen tarım ürünleri arasında “En tehlikeli 10 gıda” listesinde Türk fındığını ilk sıraya alması üzerine bir açıklama yaptı.

Siyaset

Tm Haberler

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var”

“Bu Ülkede Sadece 23 İl Değil; 81 İl Var” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu’ndan; Başbakan Binali Yıldırım’ın Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri’nin kalkınması için yapılacak yatırımlarla ilgili Diyarbakır’da yaptığı açıklamalara hem destek, hem de eleştiri geldi.

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın”

Bektaşoğlu: ”Şebinkarahisar il yapılsın” CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, TBMM Basın Toplantısı Salonu'nda Şebinkarahisar'ın illik hakkının iadesi için hazırladığı kanun teklifi hakkında bir basın toplantısı düzenleyecek.

Ekonomi

Tm Haberler

Fındık Fiyatında Düşüş Devam Ediyor

Fındık Fiyatında Düşüş Devam Ediyor Dünya fındık üretiminin yüzde 75'ini, ihracatının yüzde 70'ini gerçekleştiren Türkiye'de iç piyasada fındık fiyatı her geçen gün düşüyor.

“Fındıkta Rekolte Düşük Olduğu İçin Borçları Erteliyoruz”

“Fındıkta Rekolte Düşük Olduğu İçin Borçları Erteliyoruz” AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, bu yıl yaşanan aşırı sıcaklara bağlı olarak fındık bahçelerinde dökümün fazla olması nedeniyle kredi borçlarının ödenmesinde zorluk yaşayan fındık üreticileri için bir dizi çalışmalarda bulunduklarını açıkladı.

SIIR KÖSESI

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

Sabiha Serin - Atam İzindeyiz

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »