Giresun'dan Gürcistan'a gitti bir daha dönemediGiresun'dan Gürcistan'a gitti bir daha dönemedi
12345678910

Karadeniz

Tm Haberler

Samsun'da Yunanlı Turist Samsun´da Boğuldu

Samsun'da Yunanlı Turist Samsun´da Boğuldu Yunanlı turist 71 yaşındaki Theodorus Haciiyanidis, Samsun´un Amlaçam içinde serinlemek için girdiği denizde boğularak hayatını kaybetti.

Trabzon'da Asansör Boşluğuna Düşen Çocuk Vefat Etti

Trabzon'da Asansör Boşluğuna Düşen Çocuk Vefat Etti Trabzon’da 4'üncü kattan asansör boşluğuna düşen 7 yaşındaki kız çocuğu vefat etti.

Görele

Tm Haberler

Kemençe festivali iptal edildi

Kemençe festivali iptal edildi 10.Görele Kemençe ve Horon Festivali İsrail'in Gazze'ye yönelik başlattığı katliam nedeniyle iptal edildiği açıklandı

Görele Kemençe ve Horon festivali

Görele Kemençe ve Horon festivali Görele İlçe Belediyesi bu yıl 1-3 Ağustos’ta düzenlenecek olan ’10. Görele Kemençe ve Horan Festivali’ için hazırlıklara başladı.

Giresun

Tm Haberler

Giresun'da Fındık Hasat ve Pazara İniş Tarihleri Belirlendi

Giresun'da Fındık Hasat ve Pazara İniş Tarihleri Belirlendi Giresun'da, 2014 ürünü fındık hasadının 2 Ağustos tarihinde başlayacağı bildirildi.

Giresun'da Genc Kız Evinde Ölü Bulundu

Giresun'da Genc Kız Evinde Ölü Bulundu Giresun’da, genç bir kız evinin banyosunda ölü bulundu.

Gündem

Tm Haberler

Giresun'dan Gürcistan'a gitti bir daha dönemedi

Giresun'dan Gürcistan'a gitti bir daha dönemedi Giresun’da ev hanımı Rabia Kırgıç,, tuzağa düşürülerek Gürcistan'da cezaevine konulduğunu iddia ettiği kocası Mehmet Kırgıç’ı kurtarmak için yetkililerden destek bekliyor.

Stajyer Sürücü Dönemi Başlıyor

Stajyer Sürücü Dönemi Başlıyor Stajyer Ehliyet Nedir Stajyer Sürücü Nedir 2014

Siyaset

Tm Haberler

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Çıkarması

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Çıkarması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karadeniz Bölge Milletvekilleri ve Genel Başkan Yardımcısı Yakup Akkaya başkanlığında bir heyet ile Giresun’da çeşitli sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Giresun Kaç Milletvekili Çıkaracağı Belli Oldu

Giresun Kaç Milletvekili Çıkaracağı Belli Oldu Giresun'un Millevekil Sayısı Değişmedi. TÜİK'in adrese dayalı nüfus kayıt sistemi 2013 yılı nüfus sayımı sonuçlarına göre, 550 milletvekilinin 81 ile dağılımı yapıldı.

Ekonomi

Tm Haberler

FİSKOBİRLİK Peşin Para İle Fındık Alacak

FİSKOBİRLİK Peşin Para İle Fındık Alacak Fındık Tarım satış Kooperatifleri Birliği (FİSKOBİRLİK) Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, 2014 ürünü fındık alımına Doğu Karadeniz Bölgesi’nde 8 Ağustos, batı bölgelerinde de 20 Ağustos tarihlerinde başlayacaklarını söyledi.

Tüketicinin satın alma gücü düşüyor

Tüketicinin satın alma gücü düşüyor Tüketici Hakları Derneği Genel Başkanı Turhan Çakar, gıda maddelerindeki fiyat artışları karşısında 54 milyon tüketicinin satın alma gücünün düştüğünü söyledi.

SIIR KÖSESI

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

Son Kez Öpüyorum Git Güle Güle

RÖPORTAJ

SİTE ANKET

Bu sene Fındık sizi mutlu etti mi ?

http://2.bp.blogspot.com/-bbL1Q71TD4Q/TVxJ8jhfAzI/AAAAAAAACAI/vX6pjg3a4pY/s1600/findik_resimleri.jpg

Ankete Katil »